Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleestem a srácba, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleestem a srácba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hetedikes lány vagyok és gólya a sulimban. Gólyatáborban sikerült belezúgnom az egyik tábor vezetőmbe. A srác kilencedikes, másfél évvel idősebb nálam és irtó cuki. A táborban nem beszélgettünk sokat. Összesen annyi volt, hogy minden este engem basztatott, hogy menjek már fürödni, a saját szobámban legyek. Esténként ugyanis mindig átszöktem a barátaim szobájába. És mindig a srác szedett össze valahonnan. A suliban van egy média nevű klub. A média csinál mindent az iskolában, ami elektronikával kapcsolatos. Én, mivel imádok fotózni, gondolkodtam rajta, hogy belépek, de kiderült, hogy a srác is oda jár. Hogy kelthetném fel a figyelmét?

2021. okt. 5. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet, ha amúgy is érdekel a média. Ott könynebben tudsz vele beszélgetésbe elegyedni. Ez a kulcs, a beszélgetés, semmi más. Esetleg tudsz kérdezni is tőle, ha valamit nem tudsz, az kezdetnek nagyon jó.
2021. okt. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

"Én, mivel imádok fotózni, gondolkodtam rajta, hogy belépek, de kiderült, hogy a srác is oda jár. Hogy kelthetném fel a figyelmét?"


Küldesz neki magadról "fotókat" kitakart fejjel...

2021. okt. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Gyere ki belőle. Egyébként nekem nem úgy tűnik hogy a fotózás miatt lépnél be, hanem a srác miatt agyalsz rajta. Annak sok értelme nincs, hogy azért vagy ott, hogy így majd kontaktban leszel vele.


Akkor jelentkezz ha tényleg érdekel és a fotózásban akarsz fejlődni. Ha a sráccal akarsz ismerkedni, akkor megkeresed a suliban és kérdezel tőle technikai dolgokat, pl. tippeket fotózáshoz, vagy hogy milyen gépet vegyél, milyen lencséket használj és még ezernyi lehetőség. Mondhatod előtte hogy hallottad hogy ő része ennek a klubnak és azért kérdezed, ha annyira félsz tőle.

2021. okt. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%
És aztán kérd meg, hogy mutassa meg, hol van a "sötétkamra".
2021. okt. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Normális válszokat kértem. Mielőtt beleestem volna, azelőtt gondolkodtqm rajta hogy belépek. És írtam, hogy hetedikes vagyok, ne írjatok hülyeségeket. Köszönöm
2021. okt. 5. 13:58
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A fotózás egy jó közös téma indításnak. Először valóban csak annyi a lényeg, hogy beszélgessetek, a többi majd jön magától.:)
2021. okt. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19%
Mond neki, hogy szívesen lennél a múzsája egy aktra...
2021. okt. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Maradj szerény, érdeklődő, ne nyomulj. És ne káromkodj!
2021. okt. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!