Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Flörtölgetett velem egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flörtölgetett velem egy fiú és most kiderült hogy három hónapja van csaja. Távkapcsolatuk van ugyan, de azért tart egy ideje. Én viszont már teljesen beleestem ebbe a srácba. Felejtsem el vagy még lehet remény?

Figyelt kérdés
2017. dec. 29. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Felejtsd el! Nem véletlenül tartott két vasat egy tűzben, te voltál a tartalék. Ugye nem akarod, hogy másodhegedűs legyél ebben a kapcsolatban?

Gondolj arra, hogy nem volt veled őszinte a kezdetektől, akkor mit vársz/várhatsz tőle?

Nehéz lesz, tudom jól,de legyen egy kis önbecsülésed...

2017. dec. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha a fiú flörtölgetett veled akkor van esélyed, de a barátnője helyzetébe képzeld magad... Én pont fordítva jártam évekkel ezelőtt. A volt barátnőm flörtölgetett egy sráccal, majd végül összejöttek titokba és két hét múlva szakított velem.

Ha annyira beleestél, hogy a morális szempontokat nem tudod nem mellőzni akkor ne add fel, kis idő múlva veled fog járni valószínűleg. De ha félretudod tenni az érzelmeidet egy percre és a barátnője helyébe képzeled magad akkor átérzed az ő helyzetét, sőt kis logikával rá is jöhetsz arra, hogy ha a barátnőjével most ezt csinálja akkor veled is ezt fogja... :/

2017. dec. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos tényleg az van, amit az előttem lévők írtak.

El kéne felejtened a srácot, akármennyire is bele vagy zúgva mert ennél a későbbiekben csak rosszabb lesz. Gondolj bele, milyen undorító, hogy egy fiúnak van egy barátnője, de messze van. És plussz egy tartaléknak, hogy ha vele szakít, akkor ott leszel neki te. Utána egy másikat fog keresni tartaléknak...

Vannak még más fiúk is, akik meg is érdemelnek.

2017. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%

Mindenki annyira túl gondol mindent. Most nem tudom, itt csak lányok adnak választ?

A férfiak nagyon egyszerű dolgok.

Flörtöl, ergo meg akar fektetni. Közelebb vagy még esélyesebb is így egy kapcsolat.

Nyiss felé és kész. Mit veszíthetsz? Vagy nyersz egy egy éjszakát vele vagy egy párkapcsolatot.

Ez még a barátság rovására sem fog menni ha esteleg elutasít aminek az esélye szinte nulla.

Annyi negatívum fog történni, hogy nyilvánvalóan fújni fog rád a barátnője, de ez táv kapcsolat szóval sosem fogsz vele találkozni...

Mindenki jól fog járni. A távkapcsolat egy baromság.

2017. dec. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok (és férfi). 4. válaszoló: nem a férfiak egyszerűek nagyon, hanem te… A kérdező beleesett, azaz szerelmes lett ebbe a srácba, így valószínűleg nem egy egyéjszakás kalandra, hanem egy hosszabban tartó kapcsolatra vágyik. Mellesleg abban igazad van, hogy most nincs veszíteni valója, legfeljebb a lelkiismerete lesz rosszabb (nem az ő hibája, hogy tönkre ment az adott kapcsolat, hanem a srácé, de része volt benne), meg ha összejönnek akkor több mint valószínű, hogy ő lesz a következő aki az áldozat szerepében lesz. Azért egy kicsit érezünk már együtt a harmadik fél lelkivilágával is, hogy eshet neki, hogy a háta mögött a pasija kavar valakivel (legyen az távkapcsolat vagy sem). A mai világban a legtöbb ember nem sokra becsüli a kapcsolatokat, vagy nincs tekintettel a párjára, vagy bele áll egy éppen futó kapcsolat közé, vagy ebben az esetben biztatja a másikat hogy csinálja az utóbbit

A 4. hozzászólás így erkölcsileg nulla és ha ezt a kommentelő józanul írta akkor ő maga is kb azon a szinten van…

2017. dec. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, együtt kell érezni a harmadik félel. De miért? Nyilván valóan nem jó a srácnak a kapcsolat vagy alapból ilyen. Ha nem a kérdezővel csalja titokban majd csalja mással. Nem a kérdezőnek kell szakítani hanem a sarcnak. Minden felelősség elhárítódok róla.

Te is elgondolkozhatsz azon miért csaltak meg. Mert lehet nem a barátnodben volt a hiba hanem benned.

Kevés vagy éppen sok voltál neki. Az életben mindig az arany közép utat kell keresni.

Erkölcsileg nem az exed hibázott azzal amit tett. Voltak annak biztosan előjelei mint mondtad, akkor kellett volna lépni és tisztán emelt fejjel távozni.

Ha domináltál volna talán még veled lenne, ha nem akkor sem vesztettel semmit.

2017. dec. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!