Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez jelenthet valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Hétfőn voltunk osztálykiránduláson, ahová ment az egész gimi. Egyszer csak az egyik korábbi kiszemeltem (szerelmet is vallottam neki), az egyik legjobb barátnője, és én egy körbe kerültünk, mert a barátnő ott lóbált egy gyerekkönyvet, amit furcsállottam, úgyhogy meg akartam nézni. Mint később kiderült, a húgának vette, mire én viccelődve úgy reagáltam, hogy:"aha, persze, én is ezt mondanám." A csaj nem vette a viccet, megsértődött (a nap alatt már sikerült kellően felpaprikáznom, igazából ő is kiszemeltem, csak neki még nem vallottam szerelmet, nem kezdtünk el komolyabban beszélgetni), és azt mondta, hogy":inkább vallja szerelmet xy-nak!" (Ugye xy a korábbi kiszemeltem) Erre én nem reagáltam semmit, a csaj sem szólt semmit, és felütötte a fejemet egy olyan gondolat, miszerint azért mondta ezt a barátnője, mert a lány azóta belém szeretett, és ha szerelmet vallanék neki, igent mondana. De lehet, hogy csak túl sokat képzelem bele. Szerintetek?

2021. okt. 23. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

(Mi a kérdés?)

2021. okt. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek tetszhetek annak a csajnak, aki korábban kioffolt?
2021. okt. 23. 22:54
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2021. okt. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek merjek neki újra szerelmet vallani?
2021. okt. 23. 23:11
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze :)
2021. okt. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennyiből meg nem mondom . XY mostanában jobban örül neked, mint régebben?
2021. okt. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Eddig igazából semleges. Nem beszéltünk sokat, eddig évfolyamtársak voltunk, most osztálytársak
2021. okt. 23. 23:30
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bunkóságból mondta . Nem hiszem ,hogy kellesz a csajnak
2021. okt. 24. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak sértődöttségében mondta.
2021. okt. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor mégsem tetszhetek a csajnak? 😱
2021. okt. 24. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!