Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mostanában sokat veszekedtünk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában sokat veszekedtünk a barátommal, mivel külföldön dolgozik és nem tudunk beszélni! Azt mondta, hogy nem szerelmes belém de szeret velem lenni? És hogy nem akar szédíteni? Mit tegyek én nagyon szeretem! Azt ajánlottam, hogy tartsunk szünetet

Figyelt kérdés
2021. okt. 24. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szokd a gondolatát, hogy ennek vége.
2021. okt. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom huszon évesek lehettek, a fiú meg bizonyára németországba van, hát ez így elég nehéz.. de szerintem enged el, ha konkrétan így megmondta hogy nem szerelmes beléd, akkor csupán csak úgy unalombol van veled, hogy csak ugy legyél, vagy megszokásból
2021. okt. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem 20 évesek vagyunk én 16 a fiú 18 és nagyon kemény a munka, honvágyuk is van haza akarnak jönni de még is maradnak amíg kell! Én úgy éreztem pedig, hogy szeret! Nem tudja az érzéseit kimutatni de mikor itthon volt én megmondtam neki, hogy ne használjon ki
2021. okt. 24. 16:25
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Miért nem mész ki hozzá?
2021. okt. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A szüleivel van kint a fiú? Amúgy az is megoldás lenne, hogyha néha néha, kimennél hozzá, egy pár hétre.. es már jobb..
2021. okt. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mikor volt utoljára otthon? Meghát mikor szokott haza járni? Ezt jó lenne tudni, mert ha így, 1 évbe egyszer kétszer, akkor felejtős a dolog sztem
2021. okt. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egy hónapja van kint a barátjával és decemberben jön haza
2021. okt. 24. 19:07
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindent elárul az a mondata, hogy már nem szerelmes beléd, de (kiengesztelésül) füllent egyet, hogy szeret (szeretett?) veled lenni.
2021. okt. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kellesz neki.
2021. okt. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!