Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kezdek beleszeretni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek beleszeretni egy fiúba, nyár óta ismerem a munkahelyemről, járt oda hozzánk. De nem ilyen egyszerű ez..mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehát pár hónapja ismerem, egyidősek vagyunk, ő egy kicsit ismertebb egy közösségi oldalon (de ez nem is lényeg). Mostanában sokat lógunk együtt , nem lakik messze tőlem, de érte pár hete egy csalódás egy lánnyal, nem olyan komoly de azért biztos megérintette. Hogy lenne érdemes közelednem felé ? Mik lehetnek az arra utaló jelek , hogy tetszem neki? Segítsetek légyszi

2021. nov. 3. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ismertebb egy közösségi oldalon? :D

Ja, nekem meg van 8500 feliratkozóm yt-on, és? 2x volt, hogy felismertek Veszprémbe :D


Megkérdezed és kész!Nekem be szokott válni vagy elmondod neki, hogy bejön neked

2021. nov. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A pasik egyszerűek mint a faék. Kérdezz rá. Vagy adj neki nagyon (de tényleg nagyon!!) egyértelmű jeleket! Ennyi az egész.
2021. nov. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy hirtelen rárontani és megkérdezni szerintem nem jó ötlet , lehet megijesztem ezzel :/
2021. nov. 3. 23:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor fog megijedni, ha nem jössz be neki, akkor meg úgy is mindegy. Ha bejössz neki, akkor hidd el, nem fog elszaladni :)
2021. nov. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És ha elhivnád valahova találkozni pl séta vagy ami érdekel titeket, amolyan közös program? Ott lehet jobban látnád hogy túl e van az exén
2021. nov. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!