Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti összejönnétek egy olyan lánnyal, aki külsőre nem a legszebb, de egy jó karakterrel bír?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki külsőre nem éppen tetszik annyira, kreol bőre van (nem roma, asszem), de tényleg jó személyisége van, nagyon kedves, vannak közös témák stb.

17/F



2021. nov. 11. 07:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt csak te érezheted. Ha nagyon jól kijöttök az nem jelent egyből kapcsolatot, lehet csak barátként tekintesz rá. Ha egyáltalán nem tetszik és nem vonzódsz hozzá, akkor felesleges összejönnötök, mert akkor gyorsan fogsz mást találni.

Attól mert nem egy "kimondott szépség" (ami elég relatív), attól te még vonzódhatsz hozzá. Ezt csak te érzed. :)

2021. nov. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én igen.
2021. nov. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Én igen, és a barna lányok 10x jobban bejönnek mint a szőkék, szóval tuti :)))
2021. nov. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha összeilletek, akkor meg is fog szépülni, majd meglátod.

Ha vonzódsz hozzá, akkor ismerkedj vele, és éreztesd, hogy nem csak barátként gondolsz rá.

2021. nov. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én igen
2021. nov. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Tökéletest, aki minden elvárásodnak maradéktalanul megfelel ritkán fogsz találni és ha mégis, akkor se biztos, hogy ez kölcsönös lesz. Néha kell egy kis kompromisszum. Aztán ki tudja, lehet, hogy meg is szereted azt a tulajdonságát ami nem volt eddig szimpatikus. Én például régen el nem tudtam volna képzelni magam egy művésznő mellett, aztán mégis úgy hozta a sors, hogy egy ilyennel jöttem össze és meg is szerettem menet közben. 7 éve együtt vagyunk.
2021. nov. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
En most alakulok egy csajjal,aki kulsore nem az esetem. A korabbi baratnoimhez kepest 10kiloval teltebb,kb.65-70 kg korul lehet. Szemelyiseget birom,a szex is nagyon jo es baromi aranyos. Ezt leszamitva,ha minden jol alakul a kovetkezo hetekben,akkor osszefogok vele jonni,mert kedvelem es nem erdekel,hogy ki mit gondol rola es rolunk.
2021. nov. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Nekem volt ilyen barátnőm.Összejöttem vele részegen koncerten,aztán amikor valamennyire tisztultam csak fogtam a fejem,hogy:Jézusum mit tettem?Hogy mondjam meg neki,hogy inkább ne?Viszont olyan kedves és aranyos volt aznap,hogy nem volt szívem azt mondani neki,hogy másnap ne találkozzunk.Így találkoztunk másnap is,és a nap végére beleszerettem,olyan kisugárzása volt a bensőjéből.Szóval 2 nap ismertség után szerelmes lettem és ez tartott 6 évig.
2021. nov. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
Én nem. Ha nem tetszik külsőre egy lány, akkor nem tudok felizgulni rá. Szex nélkül pedig szerintem nem nevezhető párapcsolatnak, max barátságnak. Voltam már olyan lánnyal, aki személyiségre nagyon szimpatikus volt, de külsőre nem volt az esetem. Nem is állt fel, amikor szexelni próbáltunk, így szakítottunk.
2021. nov. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%
Kizárt
2021. nov. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!