Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért a nonstop cigiző csajok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a nonstop cigiző csajok a legszebbek?

Figyelt kérdés
Bármennyire is furcsa ez, de azt vettem észre h egy csaj minél többet cigizik, annál jobban bejön nekem. Ezt alapvetően a velem egykorúakra (16 éves) értem. Velem van a baj, vagy más is tapasztalt már ilyet?

2020. ápr. 28. 10:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Vagy, csak nem veszed eszre a szerenyebb lanyokat akik kevesebbet szoktak buliba jarni, nem isznak nem cigiznek. Letezunk, es nem vagyunk csunyak. Ezzel nem megserteni akarlak, csak felhivni a figyelmedet arra, hogy nem csak a nonstop cigizo csajok a legszebbek. Akiknek par ev mulva sarga lesz a kormuk a cigitol.
2020. ápr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem sértettél meg egyáltalán és nem azt mondtam h ez mindig így van, csak azt h az általam látott 16 körüli csajok közül a nonstop cigisek jönnek be nekem, és nem értem miért van ez.
2020. ápr. 28. 10:39
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Veeld van a baj, nem is kicsi. Anyu és az orális fixáltság.
2020. ápr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igazad kèrdező. Nincs reàlis làtàsod a csajokról. Nem mindenki cigizik. Vannak kivètelek, visszafogottabbak, neveltebb nők ismerek ilyet ès ovis tàrsam volt most szèp felnőtt lett belōle vagyis nem teljesen.
2020. ápr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#3: ezt nem értem, mi köze ennek anyámhoz???

#4: én nem azt mondtam h nincs nem cigiző jó csaj, csak h én ilyet valahogy nem nagyon látok

2020. ápr. 28. 11:45
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromsag,sok szép lany van aki utálja a cigi szagát is,jópárat ismerek!
2020. ápr. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Ez egy létező szexuális jelenség, a "Smoking fetish".

Ezek embertől függenek, hivatalosan nem számítanak betegségnek.


Ez tudományosan is elismert, hogy különféle embereknél léteznek ilyenek, hogy valami nagyon képes felizgatni az egyént.


Itt nem kell szidni a kérdezőt, ez egyszerűen így van és kész. Engem is ez izgat fel a legjobban. Lehet lepontozni, de ha egy cigiző csajt látok, gyakran jobban felizgat, mintha meztelen nőt néznék.


Erre vannak különféle blogok, weboldalak, portálok, fórumok is. Kérdező, ha írsz privátban, mutathatok ilyeneket, csak ide nem tehetek ki linkeket.


Szóval nem kell cseszegetni az embert, mert ennyi erővel azt is el lehet ítélni, aki a BDSM-hez vonzódik.


Nekünk ez a fétisünk, ilyennek születtünk és kész.

2020. ápr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Valószínűleg a dominánsabb, "rosszkislányosabb" csajok jönnek be neked, ezzel semmi baj sincs
2020. ápr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#5 és #6: köszi a válaszokat megnyugtattatok, már azt hittem elmebeteg vok xD
2020. ápr. 29. 08:27
 10/12 anonim ***** válasza:
61%

#7-es vagyok, annyit fűznék hozzá, hogy a #8-as válaszolónak teljesen igaza van.


Nyilván nekünk a "rosszkislányok" jönnek be, de itt szintén ki kell hangsúlyozni, hogy itt nincs mit elítélni, mert ilyenek vagyunk és kész. Ezt csak a többi, elítélő válaszoló miatt mondom.


Nekem pl. a "jókislány"-stílusúak egyáltalán nem jönnek be, se az átlagos, "mindennapi" lányok, hát ez van. Ez mindenkinél más, nálunk ilyen, nem kell elítélni senkit.

2020. ápr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!