Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Januárban lesz a szalagavatónk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Januárban lesz a szalagavatónk. Olyan embert lehet hívni táncolni, akiegy évvel idősebb és nem ebbe az iskolába jár?

Figyelt kérdés
És ez fordítva lehet? Hogy engem híva el, de én egyel kisebb vagyok.

2021. nov. 12. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Az osztályban kérdezd. Meg ugyanis minimum az osztálytársakkal,

maximum az évfolyamtársakkal szoktak táncolni.

Ez nem népi bál, hanem a középiskolai évfolyam szalagavatója.

Szavkszólok.

2021. nov. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg az ofőt, mert iskolánként eltér.
2021. nov. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg kérdezd meg a suliban. Nálunk mindenki külsőssel táncolt, mert csak 4 fiú volt az osztályunkban (és ők is a saját barátnőjüket hozták).
2021. nov. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
Nem szabad, mert a babona szerint lángralobban ha idegen iskolába beteszi a lábát
2021. nov. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg az ofőt, ez suli függő. Nálunk lehet, de sok helyet ismerek ahol nem.
2021. nov. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2021. nov. 13. 13:37
 7/7 anonim válasza:
100%
Páromnál nem lehet külsőst vinni, mert volt ebből gond hogy a csajjal szakított a pasi, és így pár nélkül maradt. Jobbnak látta az iskola, hogyha külsős nem megy a rendes táncra.
2021. nov. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!