Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetek, ha nem akarok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha nem akarok barátnőt?

Figyelt kérdés
Még tini fiú vagyok, de nem érzem hogy szükség lenne rá, sőt, pont egyedül lennék boldogabb (mármint pár nélkül, legalábbis míg fiatal vagyok). Kiírtam nemrég egy kérdést, hogy ha tetszek egy lánynak, de én nem akarok kezdeni vele semmit, akkor mit csináljak, és írták páran válaszba, hogy változzak meg, mert nagyképű vagyok, nem akarok csajozni. Megkérdeztem, miért lennék nagyképű, és miért baj, ha nem szeretném, de még nem kaptam választ, szóval remélem most kapok értelmeset 🙂

2021. nov. 13. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem csajozol. Nem fogadod a közeledést, ha kell, megmondod az illetőnek, hogy nem akarsz kapcsolatot.
2021. nov. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A te életed. Ha valaki beszól ez miatt azt hagyd ott a fenébe. Amúgy mellékes dologként, én is pontosan így gondolkodtam mint te, egyedül akartam leélni az életem. Egészen amíg meg nem találtam az első barátnőm csupán pár hónapja.

19F

2021. nov. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja, ha megtalálom az igaz szerelmet, ami ritkább mint ahogy beállítják, akkor lehet hogy engedek az érzéseimnek.
2021. nov. 13. 20:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz barátnőt, akkor ne keress.:)
2021. nov. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
27%
Tedd ami neked jolesik. Nem tudom hany eves vagy viszont a szexet azert ne hagyd ki. :). Ertem, hogy komoly kapcsolat nem erdekel de kalandozni joo.
2021. nov. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell!!! te döntöd el hogy mit teszel.
2021. nov. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%
5-os vagyok. Mondja mar meg aki lepontozott miert tette?
2021. nov. 16. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 Gondolom azért pontoztak le, mert nem értenek egyet, hogy komoly kapcsolat nélkül a szex-kalandozás jó. Én megtudom érteni mindkét felet, talán nagy élmény az ilyen kalandozás, de engem például nem tenne boldoggá, sokkal szebb lenne, ha a szerelmemmel csinálnám, de persze előtte meg kell találni (ami nem könnyű, úgy hogy nem is akarok barátnőt, de ha találok egy kívülről és belülről is igazán vonzó lányt, akkor nyilván nem hagyom veszni az ügyet)
2021. nov. 16. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!