Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Rá szeretnék írni volt barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá szeretnék írni volt barátnőmre, hogy kezdjük újra, lehet érez még valamit bár nem hiszem, valami olyasmi lenne a szöveg hogy nem akarok a barátja lenni, egy szavas választ kérek igen vagy nem. Vagy hasonló, nem tudom. Veszíteni úgysem veszíthetek?

Figyelt kérdés
Vagy inkább ne? Szánalmas vagyok. Futok utána mint egy rossz kutyus, miközben már érthetően elmondta hogy nem szeret
2021. jún. 17. 00:02
A kérdező szavazást indított:
Egy próbát megér
Nehogy….
32 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagy kutya csak kötődsz hozzá.Szerintem inkább próbáld meg elengedni és tovább lépni.Fókuszálj magadra és találj egy olyan lányt aki megbecsül;)
2021. jún. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Sajnos elmúlt neki, szóval egy nem. Bármennyire is szereted még, ez már nem lehet a régi. Várj egy picit figyelj oda magadra és jön majd idővel új hölgy a látóhatárba. Fiatal vagy még szóval no para.
2021. jún. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondja a 2-es!:))

Kitartás!!

2021. jún. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :(
2021. jún. 17. 01:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább ne írj neki. Gondold el, ha most megírod ezt, akkor valószínüleg kioffol, pedig elképzelhető, hogy később belédszeretne.
2021. jún. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van :(
2021. jún. 17. 10:12
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem meg egy próbát megér

Azt soha nem tudhatod 100%-ig biztosan hogy a szíve mélyén mit érez. Engem random ok nélkül elhagyott a barátom,semmi magyarázat, és nyilván teljesen úgy viselkedek mintha már nem érdekelne és mindenkinek ezt mutatom de közben meg belül mégis örülnék ha megbánná

2021. jún. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: ha meg mégse jön össze akkor már úgyis mindegy hogy mit gondol rólad nem? Szóval ettől ne félj hogy szánalmasnak gondolna,egy próbálkozáson nem múlik semmi. Csak őszintén mondd el neki amit érzel
2021. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem hagyjad 😺😺 jobban jarsz
2021. jún. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!