Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mért zavar ennyire ez?🤧

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért zavar ennyire ez?🤧

Figyelt kérdés
A fiúm írogat egy másik lánnyal, rá kérdeztem normálisan hogy honnan ismeri, mióta ismeri stb, mondta hogy osztálytársa (külön suliba járunk) meg is mutatta nekem az üzeneteket és tényleg nincs semmi okom arra hogy féltékeny legyek, de mostanába tényleg sokat írogatnak, viszont a kapcsolatunkba semmi nem változott, ugyanúgy add puszikat, ölelget stb vagyis tényleg semmi okom nincs arra hogy féltékeny legyek de valamiért mégis zavar hogy barátkozik azzal a csajjal, nem mondtam még a barátomnak mert szánalmasnak tartom a viselkedésem (első fiúm) 17/L
2021. nov. 17. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Mert a másik csaj a palidat akarja.


De amúgy értelmes tanácsot nem tudok adni, vagy megbízol a párodban vagy nem.

2021. nov. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Ennek a kapcsolatnak annyi. Nem bízol benne, anélkül meg nincs kapcsolat. Attól még kommunikálhat, barátkozhat lányokkal, ezt nem tilthatod meg neki. Hagyd ezt abba gyorsan és kezdj el bízni benne, mielőtt otthagy, mert így viselkedsz vele.
2021. nov. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Figyi valamit nagyon félreértettél mert én ezért nem veszekszek vele, nem én mondtam hogy mutassa meg amiket írogattak, és én nem mutatom ki a féltékenységemet, ezért olvasd szépen újra és próbáld meg értelmezni a kis csöpnyi agyaddal mielött okoskotsz 12 évesen.
2021. nov. 17. 14:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Nincs okod az aggodalomra szerintem ha a fiúd szeret, akkor akár még ezer lánnyal is írhat.

18F

2021. nov. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én megértelek. Attól, hogy bízol benne, lehetsz féltékeny, ami természetes dolog. Én is nagyon féltékeny típus vagyok, úgyhogy nem vagy egyedül.:)
2021. nov. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ez sem fog sokáig tartani. 2 nőt szeretne tartani a palid, a csaj meg a palidat akarja.
2021. nov. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért nekem fura, hogy egy osztálytárssal mit írogat annyit. Minden nap találkoznak, mit lehet még beszélgetni?

Én az osztályban a legjobb barátnőmmel sem írogatok egyfolytában.

Már bocsánat.

Nem akarlak felcukkolni, lehet tényleg csak barátok. De az osztályból a haverjaival is ennyit beszélget egyébként?

Én nem tudom mi a szokás, én mondjuk alapból alig írogatok messengeren, mert nem szeretem. Elmegy vele sok időm. A lényeget megbeszélem, ennyi.

2021. nov. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, a haverjaival is sokat írogat de az nem zavar, tudom mennyire jó barátokkal lógni egy kicsit, de az a csaj, nem tudom, esetleg próbáljak finoman beszélni vele róla?
2021. nov. 17. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!