Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok titeket zavar ha a fiu...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket zavar ha a fiu e cigizik?

Figyelt kérdés

2020. aug. 23. 09:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Ameddig tahón nem fújja a füstöt az arcomba és ismeri az alapvető dohányos etikettet, addig nem.
2020. aug. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Engem azért, mert már annyira erőlteti mindenki. Mert annyira menő. Én már gáznak tartom.
2020. aug. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem sem menő, inkább rohadt ciki.
2020. aug. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Zavar
2020. aug. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%

Zavarna (ha nikotinosat szív, akkor káros, nem akarnám hogy a párom bármi függője is legyen, ha nem nikotinsat akkor meg nem érteném, hogy miért olyan buta, hogy ezért ad ki pénzt (és igazából annak is függője))

Ezzel nem kell mindenkinek egyetértenie, meg lehetsz te nagyon jó ember, de én cigarettázó fiúval nem szívesen jönnék össze.

2020. aug. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

Nem, tekintve hogy én is dohányzom.

Viszont aki nem él ezzel a káros szenvedéllyel azt zavarja az esetek többségében, hiszen pl csókolózásnál eléggé érződik az ember szájízén, főleg ha nem csak 1-2 szálat szívsz el egy nap es mosol utána rögtön fogat. Ahogy az egyik exem mondta anno, a passzív dohányzás koronája volt velem együtt lenni, bár ő ezt vicceskedve mondta, mert amúgy nem zavarta.

De gondolj bele, te sem szívesen lennél együtt valakivel aki "büdös" márpedig annak aki nem dohányzik, mi dohányosok büdösek vagyunk.

Épp ezért jó ideje nem is nagyon kezdek nem dohányzókkal, jelenlegi párom is cigizik, mert nem akarom letenni, viszont mástól meg nem várnám el, hogy tolerálja az én karos szenvedélyemet.

2020. aug. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
90%
Engem zavarna
2020. aug. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Zavarna, mert a rujáján haján, leheletén is mindig lehetne érezni a cigi szagot, és ha mellettem cigizne, az én ruhám is átvenné a szagát, amit nem szeretek.
2020. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
A normál nem, mert én is dohányoztam, alkalomadtán most is elszívok egy-egy szálat. De az e nagyon, mert émelygek a füstjétől, nehezebben kapok levegőt, valószínűleg allergiás vagyok benne valamire.
2020. aug. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Igen, mert BÜDÖS!!!!!
2020. aug. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!