Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti milyen bóknak örültök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti milyen bóknak örültök leginkább egy lánytól?Vagy mi az a tevékenység vagy "gesztus" amikor azt elmondhatjátok hogy "na ő levett a lábamról"?

Figyelt kérdés

2021. nov. 18. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Kettőt tippelhetsz 😏
2021. nov. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Szerinted egy átlagos fiú hányszor kap bókokat lányoktól egy évben, mindegy mit mondassz, az a legtöbbnek megnöveli az önértékelését fél évre. :))

Amúgy egy bókkal nem hiszem, hogy le lehet valakit venni a lábáról, a személyiséggel, kisugárzással fogsz meg valakit, nem utolsó sorban a külsővel, talán ez még fontosabb mint akármi, igazságtalan, de igaz.

2021. nov. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%

Bókot??

Mikor jobban benne voltam a testépítésbe akkor kaptam egy ilyet, hogy "ez már kissé túlzás" ezt leszámítva semmi ilyen jellegű dolog nem volt, amit egy "idegen" lány szóvá tett vagy szóvá tudna tenni.


Más téren kaptam "bókokat" de az megint más, nagyon más. Ha ott tart egy fiú és egy lány ott már rég nem kell azon agyalni, hogy hogyan lehet bevágódni picit a másiknál.

2021. nov. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

"Nincs még egy olyan ember, akivel ennyire jó a szex, mint veled. Minden vágyamat, fantáziámat kielégíted."


Illetve szeretjük, ha az izmos testünket és a péniszünket dícséritek.


Ezen kívül nekem az szokott a legjobb visszajelzés lenni, ha a lánynak látványos orgazmusa van és ha ezt verbálisan is megerősíti. "Sosem élveztem még ekkorát." stb.

2021. nov. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én például örülök annak, ha egy lány megdícséri valamelyik alkotásomat.:)
2021. nov. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!