Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Friss Szinglik! Ti mit tesztek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss Szinglik! Ti mit tesztek az érdekében, hogy jól érezzétek magatokat?

Figyelt kérdés
Nekem még nagyon friss ez a helyzet és nehezen bírom...úgy érzem nincs ami motiváljon illetve nincs AKI motiváljon.. már lassan egy hónapja vagyok szingli és előtte mikor mással szakítottam nem éreztem magam ennyire rosszul..de most nagyon nehéz...mit javasoltok mivel enyhíthetném ezt a borzalmas érzést?

2017. jan. 30. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
pasizzál!! hiszen most Újra szabad vagy , azt csinálsz amit akarsz előtted az egész élet ! használd ki :)
2017. jan. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőimmel vagyok ( barátaim akkor így mondom).

Moziba megyek, mindent csinálok nem kell aggódnom, hogy valaki megcsal.

Jobb ez így most.

l/BI

2017. jan. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Első válaszolónak főként megfogadom a tanácsát :D második válaszolónak is köszi alkalmazni fogom tanácsod és abban igazad van, hogy nem kell rettegni attól mikor csal meg :)
2017. jan. 30. 13:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél bármit, ami jól esik. Csak ne önmarcangolással töltsd a napjaid.
2017. jan. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben :)
2017. jan. 30. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!