Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiu aki mar nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki mar nagyon tetszik es viszonylag hosszu szemkontaktus is volt, elore engedett a sorban es meg kolcson is adta a konyvet! Szerintetek tetszem neki? Hogy tudnam jelezni hogy nagyon bejon? Koszi! :))

Figyelt kérdés

2021. nov. 25. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Próbálj beszélgetni vele, mosolyogj rá, "véletlenül" érintsd meg stb.
2021. nov. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlanám, hogy beszélgess vele minél többet, ismerjétek meg egymást.Témának például tudom ajánlani azt a könyvet, amit kölcsönadott neked. Megmondani kívülállóként ebből nem tudom biztosra, hogy tetszel-e neki, de szerintem van esélyed nála. Sok sikert!
2021. nov. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom! Nagyon segitokesz szoval lehet hogy segitseget fogok kerni tole! Gaz, ha egy lany vall szerelmet egy fiunak?
2021. nov. 25. 20:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Még imponál is elvileg a fiúknak, ha nem nekik kell mindig kezdeményezni, hanem mer a lány is.
2021. nov. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szeretnek rairni, hogyan kezdemenyezhetnek egy normalis beszelgetest hogy ne legyen gaz?
2021. dec. 2. 15:53
 6/7 anonim ***** válasza:

A könyvet már megköszönted / visszaadtad?


Akkor kérj kölcsön megint valamit, és amikor odaadja majd amikor te meg visszaadod, az egy jó alkalom egy kis simire, hogy jaj de milyen aranyos és jófej vagy :D


De amúgy bármi jó, menj oda hozzá akármilyen ürüggyel is, ülj mellé, stb. Kérdezd meg tud-e valami jó zenét mutatni, vagy ilyesmi.

2021. dec. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg, kérd meg, hogy segítsen neked egy tantárgyból, amiben jó. Akkor is, ha érted az anyagot. Csak kérd meg, hogy magyarázza el neked újra. Vagy pl kérdezz rá, hogy a valamelyik háziban neki is az jött-e ki eredménynek. Aztán akkor már beszéltek, onnan tudsz feldobni más témát is.
2021. dec. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!