Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szemezgetünk egymással majd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találdkihogykivaok13 kérdése:

Szemezgetünk egymással majd nevetve elfordúl mond valamit a haverjainak,majd elkezdenek mind röhögni!?!Ez most mi?!?

Figyelt kérdés

Van egy helyes srác az osztályba,akivel nem nagyon beszélgețem eddig ,de általában én őt figyelem órán. A barátnöim már említették hogy mikor kimegy a teremböl a fiú mindig rám néz,és én ezt nem tudtam mire vélni.(A baratnöim azzal jóttek hogy biztos bejövök neki meg hasonlók,bár én ezt kétlem ....)Mostanában egyre gyakrabban van az hogy a fiú is felém nézeget,és gyakran találkozik is a tekintetünk,ilyenkor általában vmelyikünk elkapja a tekintetét.De ma más volt.Ugyan úgy a fiút néztem,mikor felém fordult majd találkozott a tekintetünk,de most egyikünk sem nézett el.Nem tudom pontosan de egy olyan 2-3 percig szemezgettük egymással, míg én el nem kaptam a tekintettemet egy pillanatra.Majd mikor vissza fordultam,a fiú még engem nézett majd ,hirtelen oda hajolt a haverjaihoz majd mondott nekik valamit,és mind elkeztek röhögni.


Ezt most mire véljem?


Nem vagyok egy olyan lány ,akit a fiúk megnéznék,vagy akármi.


Egyébként szerintem azon nevettek hogy egy olyan lány mint én,egy olyan fiúval akar "kapcsolatot"(jelen esetben szemkontaktust)létesíteni ,mint ő.


Bár nem tudom.


Volt már olyan is vmelyik nap hogy ugyan így egy kissebb idöre szemeztink majd mondott valamit a padtársának,aki rám nézett ,majd vissza fordult és mondott valamit a fiúnak.


Ezt sem értem!?


Valaki kérlek segítsen értelmezni pls hogy most ez mi és hogy mivan!?!??



2021. szept. 23. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden lehet... Lehet tetszel neki, lehet fogadtak a haverjaival veled kapcsolatban, sose tudni.. kérdezd meg.
2021. szept. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1


De ha tetszenek neki akkor miért röhögtek volna?És ha már a fogadás dolgot is említetted akkor mivel kapcsolatban fogathattak?


Nem voltam még hasonló helyzetekben bocsi, ezért vagyok ilyen összezavarodott.

2021. szept. 23. 21:09
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Ne szemezgessetek. Ha akarsz tőle valamit, akkor menj oda hozzá beszélgetni.



Egyébként meg nem biztos hogy rajtad röhögtek.

2021. szept. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én vigyáznék a sráccal. Sajnos simán lehetséges, hogy veled kapcsolatban röhöghettek valamin.:( Ha annyira nem tetszik a srác, csak hagyd a fenébe, ne keresd vele a kontaktot.
2021. szept. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3


Én is gondoltam rá természetesen hogy valahogy szóba enyeledek vele,csak én nem vagyok ennyire közvetlen.Mellesleg nem tudom hogy biztosra nem rajtam röhögtek e.Addig meg gáz lenne, mert ha rajtam röhögtem,akkor tudni fogják hogy azért keresem a fiu társaságát mert tetszik nekem.

2021. szept. 23. 22:25
 6/10 A kérdező kommentje:

#4


Eléggé bejön a srác.

De egyébként felmerült bennem hogy hagynom kéne a dolgot.Egyrészt esélyt sem látok arra hogy egy olyan lány mint én egy olyan fiúval mint ő , na de mindegy.Másrészt pedig nemtom hogy ez most számít e bármilyen téren a szemezgetés, akár bejövök neki ,akár nem.


De mellesleg meg nem olyannak "ismerem" aki nagyon paraszt lenne.Szerintem max. csak a haverjai elött lenne paraszt,mert akkor "megkell mutatni hogy te vagy valaki, aki csak úgy off-olgatja a csajokat".

De nem ilyennek tünik.

Igazából amennyire ismerem tök normális srác .

2021. szept. 23. 22:31
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Más lányokkal szemben határozott, odamegy hozzájuk, ők rajonganak érte?

Szerintem nagyon kishitű vagy, aki azt hiszi, hogy sosem lesz párja. Légy magabiztos. És akkor mi van, ha megszólítod, elmeséli a barátainak, hogy nem érdekled őt? Semmi sem történik, nem is tudod meg, legfeljebb tudomásul veszed, hogy nem volt vevő a közeledésedre. És akkor mi van? Lesz másik fiú (harmadik x-edik).

Ffi.

2021. szept. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de mi történik akkor ha kiderül, hogy tetszik neked? Semmi, mondd el neki legalább megtudod az igazat és nem orlodsz tovább
2021. szept. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#3

Miért nem mész oda a tarsaságához valami ürüggyel? Persze, ne egyedül, vidd magaddal ez egyik barátnődet.


Általában ez be szokott válni


Vagyis, nekem bevált 😉

2021. szept. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Simán lehet hogy csak éppen beszélgettek a haverjaival valamiről, és azzal kapcsolatban mondott egy poént

Ha utána a barátai feléd néztek, akkor viszont elég valószínű, hogy veled kapcsolatban mondott valamit.m

2022. febr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!