Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan csókoljam meg a fiút,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csókoljam meg a fiút, hogyha alacsonyabb vagyok nála?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy a fiú 184cm, én pedig 159cm vagyok. Már randizgatunk, de még nem volt csók. Úgy érzem, hogy ő is szeretné, csak alig találkozunk. Hogyan csókoljam meg, ha magasabb?? Mert alig érem fel. Előre is köszi mindenkitől a választ :) nagyon sokat segítenétek

2021. nov. 28. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Padon ülve egyszerűbb dolgod lesz, mint állva, az fix😀
2021. nov. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom le tud hajolni, 190 vagyok volt 160 as csajom is, ebből nem volt gond.
2021. nov. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Leultok es o le tudja hajolni normalisan
2021. nov. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy üljön le egy percre, mert szeretnél valami nagyon fontosat mondani. Te pedig ülj az ölébe, és innen rád bízom.
2021. nov. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nagyön köszönöm a válaszokat nagyon kedvesek vagytok hogy nem írtatok semmi negatívat köszönöm❤️

esetleg arra tudnátok valami tanácsot adni, ha nem ülnénk le?😅 előre is köszi❤️❤️

2021. nov. 28. 15:28
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Gáncsold el 🙈
2021. nov. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy valami belement a szemedbe, nézze meg, aztán ha lehajolt, és közel van az arca, onnan már csak rajtad múlik:)
2021. nov. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%
Megmondhatod, hogy "szeretnélek megcsókolni". Ha hasonlóan éreztek, akkor erre úgyis oda fog hajolni.
2021. nov. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát általában a lány alacsonyabb a fiúnál, szóval ez nem valami kuriózum helyzet 🙄

Egyébként inkább neki kéne kezdeményezni először.

Persze jókat írtak a többiek meg ha kicsi vagy, ha nem, ha az alkalmas pillanatban megálltok és a szemébe nézel (nyugi van, van idő, nem kell menni sehova stb - a búcsúzáskor adott első csók szerintem nem az igazi, ha sietni kell vele), tudni fogja, mit szeretnél. Pláne ha ő is szeretné, lehet, megerősítő jelre vár.

2021. dec. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Irányítsd a sétát egy lépcsőhöz, s lépj nála két lépcsővel feljebb.

Régi trükk. Duna-part, az egyetemnél.


[link]

márc. 16. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!