Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki? Jelenthet ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Jelenthet ez valamit?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel még nyári táborban ismerkedtem össze és azóta bejelölt és lájkolja a profilképemet is. Tátott szájjal is szokot nézni és még év elején elvileg szivatták egy csajjal, akit ugyan úgy hívtak, mint engem és ott volt a táborban, hogy menjen oda ahoz a csajhoz és beszélgessen vele meg ilyenek. Ki szokta nyitni nekem az ajtót, meg udvarias velem.

2021. dec. 2. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is sok pasi lájkolja, szivecskézi a profilom, kinyissák nekem az ajtót, udvariasak stb. de még sem tetszem nekik...ennél azért jóval több kell...

Szemezz veled? Mosolyog rád? Stb..

Beszélgess vele, azt majd úgy is alakulni fog valamerre

2021. dec. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, de ez még tényleg kevés. Kéne beszélgetni vele, odamenni hozzá és dumálgatni. Ha kedveli a társaságod, akkor szívesen veszi és ő is keresni fog majd.


Magyarul ha akarsz valamit, akkor tegyél érte, ha nem, akkor hagyd. Csak utána nem kell sírni hogy miért nem próbálkozik nálad senki.

2021. dec. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szemezett velem egy csomószor és mosolygott is rám sokszor.
2021. dec. 3. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!