Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelenthet ez? Tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez? Tetszem neki?

Figyelt kérdés
9.es lettem és megismertem egy 10.es csajt 16 éves ahogy én is.Év eleje óta legjobb barátok voltunk de az uj év után januárban összeveszett velem mert szerelmet vallottam neki és neki van barátja és én ezt nekem nem mondta eddig. De amióta nem beszélek vele attól még folyton engem néz akárhányszor meglát. Miért csinálja ezt? Mit jelent?

2019. márc. 15. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Együtt van még a barátjával? Egyébként jelentheti azt igen, de ez még nem egyértelmű jel rá, az is lehet, hogy csak barátként hiányzol neki. Ki kéne vele békülnöd, hogy meg tudjátok ezt beszélni.
2019. márc. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mióta van a barátja? Ha a legjobb barátja voltál miért nem tudtál róla? Nem lehet, hogy megijedt?
2019. márc. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1 válaszoló:együtt van vele

2 válaszoló:2018.12.29 óta és nekem nem monsott nekem semmit

2019. márc. 15. 21:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Írtam privátba:)
2019. márc. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!