Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 20-23 eves fiúk! Ti max hany...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-23 eves fiúk! Ti max hany evvel fiatalabb lannyal jonnetek ossze? Miért?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok!

2021. dec. 3. 14:36
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
50%
19 vagyok, de én sem jönnék össze 17 alattival. 18-20 és szerintem ez a normális. Ja és szerintem szánalmas aki 14-16 éves lányokat próbál fűzni 20 körül.
2021. dec. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
44%
7# de szépnek szépek de ember 20+ évesek vagytok.És az utolsónak igaza van..Tényleg valami bajotok lehet ha ennyire fiatal lányokkal még összejönnétek..
2021. dec. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
37%

#7


Miért is nem vagyok normális? Tudod egy ideig én is ostoroztam magam emiatt, de:


- 14-től TÖRVÉNYESEN gond nélkül megtehetem

- 20+ éves lányok már szanaszét vannak dugva, átlag 10 férfin simán túl vannak

- 20+ éves lányok tele vannak traumákkal, avagy ezen traumák miatt olyan ego fal veszi körbe őket amikhez nincs kedvem

- 14+ évesek úgy néznek ki, hogy meg nem mondom a korukat, miért ne szexelhetnék velük? Ha én nem teszem meg, akkor más fogja. Csak más még megis bántja őket. Egyébként nem hazudok/használom ki egyiket sem, mind tudja, hogy nekem csak ennyi fér bele. Legalább tudnak tőlem tanulni valamit az életről (nem szexuálisan)

- 20+ éves világtalan nőkkel sem lehet több mindenről beszélni, mint egy 14+-os lányról, de legalább még nincs akkora arcuk, így ad1 figyelnek, s kettő mivel még nem küldte őket gyakran földre az élet, így érdeklődőek. Persze nem mindegyik.


Nem mondom, hogy kifejezetten rájuk játszom, vagy vadásznám őket, sőt nekem sem tetszik, de a fentebb leírtak miatt nem gondolom magam sem betegnek, sem sz**nak. 20+ éves korukra megtanulják a nők a sok nyálcsorgató férfinak köszönhetően, hogy bármit megtehetnek, mert p**cijuk van. Nekem semmi kedvem nincs az ilyen "nőkhöz". Nem vagyok egyiknek sem a kutyája, s nem lettek istennők, csak mert az összes "férfi" megd**ná őket. Egy 14-18 éves lány még nem így gondolkodik.


A probléma az élethelyzetbeli különbség. Még én dolgozom, házvásárláson gondolkodom, családon, ő meg középiskolás padot nyomja, s az a téma, hogy miből írnak dogát, meg sz** a suli. Sajna ezzel nem lehet sok mindent kezdeni.


Lehet köpködni.

2021. dec. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
10%
13-as válaszolóhoz tudok csatlakozni még annyival, hogy 20 felett nagyon nehéz szép, értelmes és szingli lányt találni. 27 vagyok és még nem volt 19 feletti barátnőm (5 barátnőm volt eddig), mert nagyon nehéz találni 20 felettit, aki normális és nincs pasija.
2021. dec. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
39%

13# ebbol most teljesen lejött az hogy neked a 20+os nőknél semmi sikered nincsen..És próbálod ezzel nyugtatni magadat hogy "úgyis szanaszét vannak dugva""nem lehet velük beszélni" stb. Vagy nem tudom te hol probáltál csajozni:D és az miért baj ha már voltak palival? Bár ha te tapasztalatlan fiatal lányokat akarasz, ezek alapján még te is tapasztalatlan vagy és még nem nagyon voltál nővel.Ami nem baj viszont így már megértem miért lenne jó/akarod a 15 éves lanyokat.

Jaa és "ha nem teszem meg más fogja" ez lehet viszont lehet egy olyan srac tenné ezt aki szereti őket nem pedig egy olyan aki elhiteti hogy mennyire szereti aztán utána letagadja őket.

2021. dec. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
12%

#15

Kedves, nekem nincs semmi bajom az előítéletekkel, de akkor már találjanak is be! Nem is keresek 20+-os nőket, sőt senkit. Nincs velük sem több/kevesebb sikertelenségem, mint a tinilányokkal.


Én kérlek két egyetemre is jártam, sok dolgot kipróbáltam, csináltam, "művészkedtem" is, talán letudom vonni a konzekvenciákat egy viszonylag széleskörű spektrum után. A voltak már palival és a minimum évente más f**z jár bennük nálam két külön dolog, én is jól látom, hogy erre tart a világ, nekem nem tetszik. Mielőtt megkapnám a férfiaktól sem. Mielőtt megkapnám, én sem voltam túl sok nővel, de 1-el is beértem volna őszintén :)


Igen, itt jön is az ellentmondás, ami egy frusztrált válaszadótól nem ritka, előbb még nem volt gond, ha "voltak palival", most meg már hős szerelem, aki 5 év alatt minimum 5 különböző emberrel dug, gondolom milyen hős szerelmesek lehettek. Az is kár, hogy még csak hajlandó sem vagy elolvasni, amit normálisan írtam, hiszen megemlítettem, hogy nem hitetek el velük semmit. Ugyanúgy a szemükbe mondom, hogy kapcsolatra nem vállalnám fel őket, mint ahogy ide leírom.


Nem tudom srác, vagy csaj vagy, akármelyik is, a helyedben elgondolkoznék, mi okozhatja ezt a sértettséget.

2021. dec. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
57%
Én egyeltalán nem vagyok sértett nem tudom miert gondolod hogy idegességből/sértettségbol írok. És ez nem is eloitelet volt szimpám olyan általánositással hordtad le a 20+csajokat hogy aki ezt elolvassa nyílván azt gondolja hogy szimplán semmi tapasztalatod velük:D
2021. dec. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
57%
És ha neked a csak szexre kellenének a 15 évesek miért nem jobb egy tapasztalt 20+os? Egy szűz 15 évessel nem sok mindent kezdhetnél:D bár olyan 15 évest aki csak szexet akar egy 20+os csávóval nem igazán lehet talalni.
2021. dec. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
48%
11-es vagyok, és szánakozva figyelem amiket írtok. Képzelem milyen értelmi szintet képviseltek ha azt mondjátok 14-15 évesekkel jobban elbeszélgettek mint a 20 évesekkel. Lehet mert ti is azon a szinten ragadtatok, csak az a baj testileg nem. Szánalmas. Én nem tudok nőként tekinteni 14-16 évesekre, sajnálom ha egészségesnek születtem és nem pedofilnak. Ja és attól hogy legális 14 éveseket kefélni, szerintem nagyon nincs rendben.
2021. dec. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
19%

Ki a f**z mondta, hogy jobban eltudok beszélgetni a 14-15 évesekkel?


Szószerint ezt írtam:

" 20+ éves világtalan nőkkel sem lehet több mindenről beszélni, mint egy 14+-os lányról, de legalább még nincs akkora arcuk, így ad1 figyelnek, s kettő mivel még nem küldte őket gyakran földre az élet, így érdeklődőek. Persze nem mindegyik."


Nem azt mondtam, hogy értelmesebbek a 14 évesek, azt írtam, hogy a 20 évesek sem sokkal, akkor meg már tök mindegy, nem ez a mérce. 20 évesekre se tudok ugyanúgy nőként tekinteni, ugyanolyan elveszett kislányok, vagy ego-t növesztett roncsok, mint egy tini. Akkor fogok azzal foglalkozni, hogy +/-5 év? Ez nem pedofília, kicsit sem izgat, hogy "gyerek". Én azt sem mondtam, hogy 14 évesekkel kefélek, pár gondolom +/- pár év mit számít már.


Az meg, hogy melyikőnk mennyire értelmes, tegyük össze a kvalitásokat, vagy mi?

2021. dec. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!