Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha borzalmasan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha borzalmasan szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú akivel egy osztályba járok. Egy éve lett az osztálytársam és azóta nagyon nagyon szeretem. Nem merek felé lépni mert tuti másnap az egész suli arról beszélne. Mert ő nem kedves srác igazán tapló is tud lenni. De en latok benne valamit és nagyon szeretem

2021. dec. 11. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben jártam én is, csak én fiú vagyok. Én mertem lépni a lány felé, de pár hónap múlva összevesztünk. Szerintem túl sok a közös ismerős és a rengeteg együtt töltött idő
2021. dec. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Egyszer élünk, szerintem közelíts felé.
2021. dec. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Három opció van:

- Megpróbálod

- Elfelejted

- Szenvedsz tovább

Ezeken kívül mást nem nagyon tehetsz.

2021. dec. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Tini szerelem, elmúlik nem halsz bele.
2021. dec. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A tini szerelmek már csak ilyenek..


Annyira nem kell práznod tőle.

Kezdjetek el dumálni valamiről és ha alakul akkor alakul.

2021. dec. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!