Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti hogyan viselkedtek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan viselkedtek amikor szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés
2021. dec. 18. 07:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt elég nehéz kifejteni. Tényleg egész nap csak rá gondolok, szeretnék vele lenni. Ha vele beszélek mindíg mosolygok. Kissé szétszórtabb vagyok, mivel csak ő jár a fejemben és nehéz félretenni, hogy tudjak másra is gondolni, koncentrálni. Meg ilyenkor általában sokkal kedvesebb is vagyok, pedig alapból is az vagyok. Valamint ez már inkább személyesebb dolog, szóval ez nem mindenkinél lesz így. Alapból egyáltalán nem kívánom a szexet, nincs is hiány érzetem. De ha szerelmes vagyok, akkor elkezdem nagyon kívánni, de nyílván csak vele. Ez ugye akkor tud esetleg probléma lenni, ha nem viszonzott a szerelem. Mivel nem szoktam alapból ilyen vágyat érezni, így nehezebb is kezelni. Ráadásul hűséges típus is vagyok, szóval ha nincs is ilyenkor semmi esetleg a másikkal, akkor se tudnám "megcsalni".
2021. dec. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%
A fiúk nem szerelmesek. Csak a kukijuk áll fel, aztán néha ezt vélik szerelemnek.
2021. dec. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

#2

Gondolom téged kihasznált pár srác, de ettől nem minden fiú olyan.

2021. dec. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én próbálom elkerülni az illetőt és elfelejteni a dolgot. Nem akarok szerelmes lenni.

De nyugi, ez csak én vagyok, nem minden fiú viselkedik így amikor szerelmes.

2021. dec. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát az alap, hogy keresem az illető társaságát, és érdeklődök iránta, de már megtanultam, hogy nem szabad 0-24-ben csak rá gondolni. De szerintem úgy általánosságban nem sok minden változik a viselkedésemen.

Ha már együtt vagyunk, akkor sokkal inkább. Próbálok jobban teljesíteni a magánéletemben, és, ha úgy van, sokkal inkább támadólag lépek fel másokkal szemben. Ez utóbbi leginkább azért van, mert alapból elég magas a tűréshatárom, így nem könnyű olyat mondani, amivel különösebben fel lehet idegesíteni, vagy meg lehet bántani, de mivel mások nem tűrnek ennyit, így legjobb védekezés a támadás alapon alakítom a beszédstílusom. (Volt már ebből konfliktus, hogy túl őszínte voltam egyes emberekkel, és sértődés lett belőle.)

2021. dec. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!