Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk hogy viselkedtek azzal a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk hogy viselkedtek azzal a lánnyal aki tetszik/szerelmesek vagytok belé?

Figyelt kérdés

Ti fiúk hogy viselkedtek azzal a lánnyal aki tetszik nektek?

Milyen a viselkedésetek, illetve hogy mutatjátok ezt a lány felé hogy "hahó tetszel"?



2019. okt. 6. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

Meghúzzuk a haját.

Vagy megmondjuk neki, hogy he te csaje, ha segíly lennél, megigényelnélek...

2019. okt. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Lányként nyilatkozok rengeteg fiúismerőssel (olyan suliba járok). Ha kijelented, hogy éhes vagy az utolsó falat kajájukat is neked adják, próbálnak beszélgetést kezdeményezni, amikor csak tudnak, és sokszor pillantgatnak félre, ha ketten beszéltek, bele is pirulnak. Ha pedig ketten vagytok, akkor még a nagydumások is mintha kicsit megszeppennének, főleg ha enyhén romantikus helyzetben vagytok (mondjuk valahol csak ketten várakoztok). Cukkolnak sokat, de bókolnak, ha leszólod magad.
2019. okt. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lazy Lover ***** válasza:
85%
Mosolygok rá kedves vagyok vele mindig meg érintem keresem a társaságát
2019. okt. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Továbbra is várom a válaszokat!^^

2019. okt. 6. 17:16
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindig keresem a tekintetét,(ha a szemébe nézek megnyugszom és mintha a legjobb érzés lenne(el is vörösödöm:D, de utána mindíg elszomorodom, mert nem az enyém, es nem tudom az lehetne e,ha mindenki beszél, akármilyen halkan is az ő hangját hallom, tehát figyelek rá, ha tudok hozzászólok, próbálok neki minél többmindenben segíteni, ha valaki a háta mögött sértegeti akkor én azt a beszélgetést messziről kerülöm, vagy felszólok mellette. De én lehet a szerelem egy durvábbik fokát élem, 0-24ben rá gondolok, folyamatosan jeleket figyelek stb. Na de mindeggy is, ha lány vagy szerintem feltűnik ha egy fiú beléd van esve. És ha ezt észreveszed ne felejtsd el hogy nem csak ő kezdeményezhet. Sokan félénkek ilyen helyzetekben, jómagam is.
2019. okt. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!