Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lefeküdnétek a fiúval akibe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnétek a fiúval akibe szerelmesek vagytok? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Már több mint fél éve ismerjük egymást, először tetszettem neki de akkor visszautasítottam aztán beleszerettem de már késő volt mert összejött mással,már aludtunk is együtt,sok minden történt. Most nincs neki más és újra találkoztunk,megcsókolt,aztán legközelebb újra, akkor is csókolóztunk,és fogdosott,mindenhol(a fenekemet,a mellemet,legutóbb már benyúlt a lábam közé és simogatott). Egyre messzebb megy. Én meg úgy érzem hogy nagyon nagyon akarom, ilyen jó még senkivel nem volt a csók sem mint amit vele éreztem. Annyira hatással van rám és egyre többet akarok én is

De közben szeretem és belül azt akarom hogy több legyen közöttünk mint testi kapcsolat. Viszont ha belemegyek és megtörténik,benne van a pakliban hogy csak ennyit akar tőlem teés utána vége. Nem mondta ki hogy ő többet akarna tőlem,bár amikor megcsókol vagy egyáltalán hozzám ér olyan mint aki szerelemből teszi(volt már olyannal dolgom aki biztosan csak annyit akart és teljesen más volt). De ha meg nem megyek bele amiatt hogy én többre vágyok ennél,lehet hogy annyi sem lesz és csak elszalasztom a lehetőséget és ugyanúgy össze sem jövünk. Én vágyok a szexre is vele,érzem hogy nagyon jó lenne közöttünk,de legszívesebben összejönnék vele. Ha váratom egy kicsit kiderül vagy csak elrontok mindent?


2022. jan. 4. 15:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Őszintén, valószínűleg azért érzed másnak, mert szereted. De csak meg akar fektetni. Én biztos nem vagyok ilyen egy nővel, ha többet akarok. Hogy miért?? Mert érdekelne, hogy mi van köztünk, jó definiálni a dolgokat, hogy igenis, mi együtt vagyunk, szóval mással egyikünknek se lehet semmi. Meg nem csak szórakozok vele. Most láthatod magad is, hogy milyen az, mikor semmi nincs lebeszélve. De lehet nem is nagyon tudna már komolyan venni, hiszen oké hogy szereted, de már ilyeneket megengedtél neki kapcsolaton kívűl. Nem tudom mennyire komoly a srác, de én pl egy ilyen lányt már nem tartanék sokra. Hogy miért ment bele az lényegtelen, de hagyja magát és együtt se vagyunk.

Volt már ilyen részemről, hogy lánnyal lefeküdtünk, majd előállt azzal, hogy többet szeretne, de én akkor már nem bíztam úgy benne. Ha előbb mondja ezt, nem pedig utólag akkor belementem volna. Azonban egy ilyen lányt már nem tudok komolyan venni kapcsolatban, nem szeretem, ha a lány könnyűvérű, inkább kicsit kérettesse magát, de ne legyen könnyen kapható.

De ha már valakivel úgy lennék, mint veled és előállna a kapcsolattal biztos hagynám inkább a lányt. Ezt jobb lenne, ha előtte mondaná. Ilyenkor meg esetleg azért is bele mehetne, hogy akkor párszor megdug és ott hagy. Az elején kellett volna közölni, hogy te szeretnél többet és nem most menet közben. Ha az elején rendesen haladtok egy kapcsolattal akkor nyert ügyed van. De ez, hogy csak a tested érdekli azzal mit nyersz?? Ha lefekszel vele, azután elhagy mennyivel vagy előrébb??

Ne vakítsanak el az érzelmeid. Láss tisztán.

2022. jan. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Csak nehéz lett volna ellökni amikor fél éve folyamatosan elképzeltem hogy milyen lett volna vele. És az a baj hogy lehet hogy amúgy sem akart volna tőlem semmi komolyat,akkor se ha nem hagyom. Vagy az is lehet hogy ő ilyen és attól még gondolhatja komolyan hogy gyorsan haladunk,vagy tényleg nem tudom.

Amúgy én nem érzem gyorsnak ezeket a dolgokat mert már tényleg jó ideje ismerjük egymást és sok mindent csináltunk együtt,csak amiatt érzem úgy hogy lehet hogy így több nem is lesz

Viszont ott van az is hogy már fél éve tetszettem neki és ha még ennyi idő után is érdeklem az jelenthet valamit nem?

2022. jan. 4. 16:35
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy Te érzed!
2022. jan. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok

Nem feküdnék le Vele!

2022. jan. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindegy mit mondunk úgy is azt csinálod amit akarsz. Le fogsz vele feküdni.

Tényleg szeretheted, ezért nem látsz tisztán.

2022. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Feküdj le vele, utána majd beszámolsz, hogy csak arra kellettél.
2022. jan. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Akkor minden esetben csak az lehet a vége?

Igen nagy eséllyel belemennék(sajnos vagy nem) de nem bánnám meg mert akarom de azt is hogy több legyen. Szóval ezért kértem tanácsot,hogy ki mit gondol

2022. jan. 4. 18:08
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha eldöntötted, hogy belemész, akkor majd látod hogy alakul utána. Én azt tanácsolnám csak, hogy ne, az ha belemész javítani nem fog a helyzeten, de ronthat, ha esetleg többet akarnál.

De mivel így is úgy is belemész, majd látod, hogy mi a következő lépése. Ezen nem lehet már mit tanácsolni.

2022. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%
Szánalamasak az ilyen kérdések. Lányok szólnak, hogy minden fiú szemét közbe meg odadobják maguknak akinek csak szexre kellnek😂😂
2022. jan. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Feküdj le vele, de számíts rá, hogy csak ennyi lesz. Ha ez így is jó neked, akkor legyen.

Egyébként érdeklődik irántad? Kommunikáltok is valamit, vagy csak csókolóztok meg egyebek? Ha csak utóbbi van, egyértelmű, hogy csak szex kell neki.

Hogy mi lesz utána, ki tudja. De 99% hogy érzelmi kapcsolat nem lesz belőle. Ezzel tisztában kell lenned.

2022. jan. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!