Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szerelmes vagyok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba és ezt ő is tudja. Ő csak akkor szeretne viszont ha lefeküdnék vele de én még nemigazán szeretnék vele lefeküdni mert csak 14 éves vagyok. Mit tegyek akkor?

Figyelt kérdés
2016. febr. 14. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Uram isten ezen mi a kérdés?

Felejtsd el kerüld el ezt kérdezni se kéne.!

2016. febr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Felejtsd el ezt a p*csöt.

És ez nem szerelem, hanem fellángolás.

Egyáltalán mi a franc tetszik egy ilyen...?

Nem nyilvánvaló h kiakar használni?

Hogy csak megakar döngetni?

Mért ha most azt írnám h feküdj le vele akkor lefeküdnél?

Elegem van már az ilyenekből...

Mi a fenének akar még kapcsolatot egy 14 éves naiv kislány?!!!

2016. febr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem te is voltál szerelmes 14 évesen....
2016. febr. 14. 19:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudod ez rohadt durva mert én is pont így vagyok vele . :D ez hihetetlen . Ja különben mond el neki ha szeret megérti ha pedig nem érti meg és tovább erőlteti akkor hagyd ott mert akkor nem tud megérteni és nem vagy neki annyira fontos hogy várjon rád .
2016. febr. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ki akar használni.

Közöld vele, hogy nem vagy kész erre, majd pár év múlva.

Ha tovább erőlteti nem szeret, hagyd ott. Inkább ez, mint, hogy megdugjon és ő dobjon téged!

2016. febr. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
csak akkor szeret viszont ha lefekszel vele?Ez bunkóság.De amúgy ha tényleg szereted akkor úgysem fogsz senkire hallgatni és csak arra tudsz gondolni hogy az egéz világ összeesküdött ellenetek s hogy teljesen normális ez a feltétel.Tudom,hogy ez olan mintha papolni szeretnék de nekem ez a véleményem.
2016. ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!