Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiú vagyok és már több mint 1...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú vagyok és már több mint 1 éve tetszik nekem egy lány (1 évvel fiatalabb nálam). Lehet én tetszek neki. Hogy közelítsek hozzá vagy mondjam el hogy mit érzek iránta???

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk de még nem beszéltünk csak feltűnt hogy szemez velem de lehethogy csak én látom így. Még nem beszéltünk soha ezért kérek tanácsot!

2022. jan. 12. 19:15
 1/9 A kérdező kommentje:
"én is"
2022. jan. 12. 19:16
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gabikám az elmúlt egy évben mit csináltál?! Szedd össze amgad, menj od ahozzá és hívd el suli után meginni valamit. Meselj magadrol, o is emseljen magaról, beszélgessetek. Ha bele megy a randiba, onnantól egyenes út a többi Gabikám. Ha nem, akkor más csajt hívj el, de arra ne várj egy évet.
2022. jan. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást. Minél hamarabb megmondom neki.
2022. jan. 12. 21:27
 4/9 anonim ***** válasza:
már megkérdezted??
2022. jan. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is szemez mindig egy fiú a suliban, sose beszéltünk még, de ha elhívna, vagy odajönne beszélni, amikor épp egyedül vagyok, én örülnék neki.
2022. jan. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 hányadikos vagy?
2022. jan. 13. 15:51
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 10.-es vagyok

te?

2022. jan. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#4 nem
2022. jan. 13. 20:11
 9/9 anonim válasza:

Csáó!

Én annyit tudok mondai, hogy mondd el neki ha már látod az alapvető jeleket.

Szemezés

Nevet rajtad vagy veled együtt.

Megérint stb.

Én ma vetem be magam szóval ennyit tudok neked mondani.

Sok szerencsét

17/f

Telo

2022. jan. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!