Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon megkedveltem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Onyx123 kérdése:

Nagyon megkedveltem egy lányt,mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe belezúgtam,de mivel nem rég szakított aztmondta nem szeretne egy ideig senkivel sem lenni,mert hát én kimondtam amit gondoltam neki.Néha rámír néha én írok rá de mintha annyira nem érdekelném(remélem hogy átmeneti vagy csak beképzelem)mert ha találkozásról témázom mintha mindig mondana valami indokot miért nem.Mit gondoltok van még remény hogy legyen ebből valami? 18/F

#buraz
2022. jan. 17. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon erőlteted, akkor nincs. Megmondta: idő, türelem.
2022. jan. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Érthető,én tiszteletbe tartom,de nem értem miért nem érdeklem annyira őt.A barátaimmal tök jókat beszélget,de mintha sose tudnám megnevettetni őt már.Én mondtam neki hogy ha bármi gond van rám számíthat,de nem nagyon írkálgat velem :( lehetséges hogy friendzoneba léptem?
2022. jan. 17. 14:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószinüleg barátjánál nem nagyon tart többre. Okfejtés kb annyi hogy érdeklődést mutattál felé, csak rosszul. Kiút amugy még van csak ahhoz legalább személyes találka kell vagy hogy legalább barátilag ketten 1 helyen legyetek. Onnan még visszahozható
2022. jan. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
túl sokat azért beszélgess fele, mert friendzone lesz belőle
2022. jan. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"Azt mondta, nem szeretne egy ideig senkivel se lenni" - Ez egy burkolt elutasítás is lehet. Szerintem hagyd őt. Kifogásokat keres, nem ír annyira, vagyis nem érdekled túlzottan.:(
2022. jan. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Azt gondolja, hogy nem vagy elég jó neki és ráadásul azt mondtad, hogy mindig számíthat rád. Kezd el ignorálni, vagy megkeres (mert a lányoknak mindig az kell, aki nem lehet az övék), de erre nincs sok esély, vagy nem pazarolod az időd, de ennek erős friendzone szaga van.
2022. jan. 18. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6os ignorálom,már szinte mindig ő ír rám(jó párszor énis de elvétve ne legyen az hogy bunkó vagyok),legutóbb elég nyitott volt felém. 5ös ez volt az első dolog ami eszembe jutott,de a haverom akinek sokmindent elmond,ő mondta hogy az esete vagyok de kicsit akar szabad lenni,én úgy gondolom hogy sose kell feladni barátságból is lehet valami csak mindig mellette kell lenni.Közbe persze lehet másokat is keresni ez a mottóm :)
2022. jan. 20. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!