Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy fiú akivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú akivel egy suliba járok, egy hete beszélgetünk facebookon, de nem érzem úgy hogy tetszenék neki. Tehetnék valamit, hogy megkedveljen?

Figyelt kérdés
Bejelöltem facen, ezután ő írt rám azzal hogy ismerjük-e egymást. Azóta beszélünk minden nap elég sokat, de van hogy fent van mégsem ír vissza, de van mikor egyből visszaír. Valószínűleg csak suliidőbe tudunk találkozni mert kolis és messze lakik. Van valami ötletetek, hogy neten megkedveljen?

2018. júl. 13. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak beszélgessetek tovább, és te se nézd meg az üzijeit mindig azonnal. A fiúk szeretik, ha egy kicsit kell "küzdeniük" :) 18/L
2018. júl. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem is nézem meg azonnal az üzeneteit, azért ilyen kis dolgokat én is tudok :D
2018. júl. 13. 21:31
 3/3 anonim válasza:
100%
Szerintem is csak beszélgessetek tovább idővel meg kedvelhet téged. Bár ha egy hete folyamatosan beszélgettek ez is egy jel hogy megakar ismerni :)
2018. júl. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!