Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ennyit jelentettem neki? Csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyit jelentettem neki? Csak meg akart szerezni? Vagy valóban szeret(ett) és én bántottam meg? (18/l)

Figyelt kérdés

Az említett fiú (22 éves) nagyon hirtelen és számomra kényelmetlenül erősen mutatta ki az érzelmeit felém, de nekem is tetszett régóta, csak megijesztett ez a gyorsaság. Pár nap közelebbi ismeretség után már annyiszor mondta, hogy legszívesebben éjjel-nappal velem lenne és úgy érzi én vagyok a fény az életében, és el sem hiszi, hogy egymásra találtunk, annyira varázslatos és csodálatos az egész, sosem érzett még ilyet senki felé, mellettem akar lenni jóban rosszban, elmegyünk majd ide meg oda együtt, meg mindent akar rólam tudni mert ő úgy szeret ahogy vagyok stb...én is nagyon vonzódtam hozzá és szimpatikus volt, de kezdetben nem voltak ilyen elsöprő érzéseim, de nagyon szerettem vele lenni és meg akartam ismerni...A rajongásával egy ideig nem tudtam mit kezdeni, volt hogy megköszöntem, volt hogy kicsit elpoénkodtam...sajnáltam is kicsit mert végig úgy éreztem hogy számára sokkal többet jelentek én, mint ő nekem. 3 hét elteltével kezdtem egyre biztosabb lenni abban, hogy fokozatosan én is mélyebb érzéseket kezdek táplálni iránta, és igyekeztem nem elpoénkodni a bókjait, mert féltem, hogy megbántom és rosszul esik neki, illetve egyre jobban estek nekem is. Szép lassan én is elkezdtem kimutatni felè az érzéseimet, mondtam, hogy várom, hogy lássam (pedig előtte sosem.) Tudom, nem szép dolog, de bennem volt egy kis megfelelési kényszer is, hiszen a szívem mélyén még mindig nem akartam hozzá igazán kötődni (előző rossz tapsztalatok) és legszívesebben továbbra is kicsit tartottam volna a távolságot és a flegma stílust, de féltem, hogy fájna neki, meg persze nagyon meg is kedveltem.

Onnantól kezdve, hogy kimutattam az érzéseimet, 1 hét telt el, rideggé vált, nem keresett, majd mondta, hogy legyen vége, most nem akar semmit tőlem, majd esetleg kis idő múlva, de ő nem áll készen még erre. Azt hittem, hogy ez amiatt lehet, mert tényleg csak a kapcsolat zavarja, de az érzései attól még nem szűntek meg felém.

De azóta egy másik lánnyal szoktam látni, engem meg alig akar észrevenni, rám sem néz...megkérdeztem tőle, hogy akkor ezért “szakított” e velem, és mondta, hogy nem a lány miatt, de tény hogy felém már megszűnt a fellángolása és nem akart velem úgy szórakozni, hogy nem érez már nagyon semmit.



2022. jan. 18. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy szeretett, csak nyomta magát rád. Azzal a lánnyal már előtte is biztosan kavargatott és még van rajtatok kívül bőven választék.


Megunt, mert ő ilyen, majd azt a lányt is megunja és vagy téged kezd el megint cs-sztetni, vagy keres újakat.


Legközelebb mondd el ami benned van és ne engedd hogy a megfelelési kényszered irányítson: ha gyorsnak érzel valamit, akkor SZÓLJ, mondd el neki és lassítsd le. Ha nem érti, dobd.


Nagyon lent van az önértékelésed, ha ilyen hülyék miatt szomorú tudsz lenni.

2022. jan. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kis p*cst, fhúúú...az ilyeneket nagyon megverném.
2022. jan. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egész jól jártál, hogy nem játszott veled tovább, hanem kerek perec megmondta. Ne edd magad ezen, ez nem a te hibád. Ellenben mindig mondd ki, ha aggaszt valami. Ha normálisan tálalod a problémád, nem lehet baj.
2022. jan. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez volt a jobbik forgatókönyv. Ha valaki ilyen gyorsan próbál haladni az ismerkedéssel, ott valami nem oké. Két dologra tudnék gondolni:

1. Csak át akart menni rajtad, gyors sikert várt, de te sokáig ellenálltál, ezért továbblépett.

2. Akart maga mellé egy B-tervet, hogyha a másik lány nem jön össze, akkor ott legyél neki te.

2022. jan. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igazából a végére teljesen át adtam magam neki. Megnyíltunk egymásnak lelkileg és szexuális kapcsolat is volt köztünk. Igazából úgy tűnt, hogy együtt vagyunk, kézenfogva sétáltunk, bemutatott a barátainak stb...

2022. jan. 19. 01:24
 6/13 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Nyilván csak játszott veled, egyébként meg ez az egyik legundorítóbb dolog amit egy férfi csinálhat, jobb neked nélküle, hidd el nekem.
2022. jan. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kobban jártál hidd el. Vagy valami nagy fboy lehetett vagy kicsit cigós ez a hirtelen lerohanlak stílus. Ha ilyen hamar lerohant, szerintem vagy csak meg akart fektetni és kész, vagy gondolj bele, szerintem ilyen űber féltékeny (pofán baxom aki hozzád szól) típusú alaknak jött át. Alapból 22 évesen 18asokra hajtani fura, bár persze mindig van kivétel. De szerencséd van, mert nekem fura alaknak tűnik a srác
2022. jan. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%

"tartottam volna a távolságot és a flegma stílust, de féltem, hogy fájna neki, meg persze nagyon meg is kedveltem."


Ezt igy mindenki elengedi a szemetol?


Alapbol minek flegmazni? Picit ugy tunik mintha te is szorakoztal volna vele egy ideig, nem lehet hogy ezt megunta?

2022. jan. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem veled van a gond.

21 éves srác vagyok, és ahogy látom, hasonló a gondolkodásmódom a sráccal. Az egyetlen különbség, hogy én nem adtam fel, pláne nem adtam fel volna, ha ilyen válaszokat kapok mint tőled.

Én is ugyanígy írogattam tavaly 2 lánnyal (nem egyszerre), és ott mindkétszer én jártam pórul. Ugyanúgy hamarabb éreztem, én is ilyeneket írtam (és én ezt komolyan is gondoltam), de viszonozva sose lett a dolog. Egyikőjükkel lett 1 randim és ugyanúgy jártam mint te Kedves Kérdező.

Túl kell ezen tenned magadat, mindig lesz következő. És nagyon sajnálom, mert rendesnek tűnsz azok alapján amiket írtál.

2022. jan. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A "mindent tudni akarok rólad", "úgy szeretlek ahogy vagy" az csak azért van hogy lökje a sódert, ha hamar kezdte tolni neked a szekeret. előttem lévő alphák már kimondták, hogy egy fuckboy és -1 koton a cél. Nagyon tanulságos, és ha fasza csajszi vagy, akkor tanulsz ebből a hibából. Kaszanova trükkje is a sürgetés, és 10-9 szoknyavadász elhullik, ha lassítod a folyamatot. Persze, ha meg te is benne vagy akkor meg ne szégyeld széttárni.


"JUST STAY ALPHA!"

2022. jan. 22. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!