Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyha lenne egy szerelmetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha lenne egy szerelmetek és csak bizonyos ideig lehettek együtt (pl egy évig), aztán meg már nem is fogtok találkozni, ti minél jobban ki akarnátok használni az időt, vagy inkább hagynátok a fenébe, hogy később ne csalódjatok nagyot?

Figyelt kérdés

2022. jan. 23. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Mit értesz az alatt, hogy egy bizonyos ideig lehettek együtt?
2022. jan. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kihasználnám az időt,ki tudja mennyi idő adatik meg...

Ez lehet kissé közhelyesen hangzik, de rohadtul így van

2022. jan. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Bele sem kezdenék, nem azért mert félek a csalódástól, hane mert hosszútávra tervezek.
2022. jan. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
88%

Én így jártam

. Külföldre költözött, kicsit kevesebb, mint 1 évünk volt együtt. Először szakítani akartunk, aztán mégis együtt maradtunk.. végül távkapcsolat lett, 2,5 év. Ezután utána mentem, fél év után minden tönkre ment.. életem legrosszabb döntése volt kitartani mellette.. csak hát fiatal voltam és bolond.

2022. jan. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az élet rövid, így minden lehetőséget kihasználnék.
2022. jan. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kihasználnék minden lehetőséget.:)
2022. jan. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ miért nem találkozhatnánk utána. Ez így kevés infó.

És attól is függ, mit ad nekem a kapcsolat.

2022. jan. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!