Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek az ellen hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az ellen hogy szégyellem a testem és félek ha valaki hozzám ér viszont igénylem egy bizonyos fiú érintését?

Figyelt kérdés

2019. jún. 8. 10:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Van rajtad felesleg? Vagy csak kevés az önbizalmad, és azt hiszed, hogy nem fogsz tetszeni a fiúknak?

Szerintem ha egy fiúval majd együtt leszel, akkor az ő részéről azért (IS) lesztek együtt, mert szépnek talál és szereti a tested.

Akkor pedig nincs miért aggódnod, és szégyellned magad. De az, hogy milyen tempóban és mennyit mutatsz neki magadból, mennyire engeded az érintését, a te döntésed

2019. jún. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Van rajtam némi felesleg ami ellen nagyon küzdök de a betegségem miatt nehéz. Viszont elég nagy mellem van és sűrűn vándorol a tekintete a dekoltázsomra! De akkor is mindig zavarba jövök
2019. jún. 8. 12:06
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, hogy hihetetlen, de sok fiú szereti azokat a lányokat, akiken van egy kis felesleg, és nagy a melle.

Ne aggódj, ha zavar egyél egészségesen, amennyire betegséged engedi mozogj, és érezd jól magad a bőrödben. <3

2019. jún. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy már így is küzdök a súlyommal
2019. jún. 8. 13:10
 5/15 A kérdező kommentje:
Mármint küzdök azért hogy leadhassak pár kilót
2019. jún. 8. 13:30
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Én is hasonlóan érzek, annyi különbséggel, hogy én még a kiszemeltemet se akarnám, hogy hozzámérjen. Nagyon durva önbizalomhiányom van, nem értem miért, nem vagyok kifejezetten ronda, sem túlsúlyos, és biztos vagyok benne, hogy te sem. Ez valahogy kialakult bennünk, ez a rossz énkép. Azt tudom mondani, hogy egyszer lesz valaki, aki igazán szeretni fog, és elhiteti veled, hogy semmi baj nincs veled. Annyira biztonságban fogod érezni magad vele, hogy eszedbe se jut, hogy ne érjen hozzád. Kívánom, hogy találj ilyet a közeljövőben! Viszont akivel nem érzed magad kényelmesen, annak ne add oda magad, senkinek nem kell hozzád érnie, akit te nem 100%-an akarsz.
2019. jún. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

#6

de tudd, hogy ez ugyanúgy igaz rád is! <3

2019. jún. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Így van ahogy kedves #7 mondta
2019. jún. 8. 13:54
 9/15 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2019. jún. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
6%
ha nem 160 -168 centi 70 kilós vagy , akkor feleslegesen bántod magad, ha meg igen, akkor kezdj el fogyozni.
2019. jún. 9. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!