Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan öleljem meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan öleljem meg?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a lányt, ő is engem, de a múltkor amikor át akartam karolni, szegény eléggé zavarba jött. Hogyan és hol öleljem meg, hogy ne féljen?
2022. jan. 26. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Igazából sokat nem tudsz segiteni,ez az elején ilyen.Ne fogd meg a feneket,es ne szoritsd tul szorosan es sokaig mert az zavarba ejto lehet.

[link]

Szerintem ebbol az elso a legjobb,en annak orulnek.

2022. jan. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Vikinek hívják?
2022. jan. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-es: Köszi!


2-es: Nem :(

2022. jan. 26. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:
15%
Az a legjobb ha határozottan, de nem túl erősen és dúrván megöleled. Persze inkább egy alkalmas pillanatban először, mint csak úgy random. Ilyen lehet mondjuk találkozáskor vagy elköszönéskor, ha még tényleg nem volt ölelés. De az is egy megoldás ha megkérdezed hogy megölelheted e
2022. jan. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

❌ A többiek csak az ölelgetési fázist írták le...

❌ De hogy , hogyan is kéne kezdeményezni - azt nem :D

1️⃣ Elmondom, a lényeg, hogy ne legyen váratlan - legyen felkészülve.

2️⃣ Például egy mély beszélgetésben, apró érintésekkel megfogod az egyik ujját - aztán egyből a kezét (persze lágyan) - esetleg ehogy elkaptad a kezét - két kezeddel fogod (még mindig lágyan/pár ujjal). 3️⃣ Közben beszéled az adott témát és mélyen a szemébe nézel (ha tudsz cukisan, akkor próbáld meg azt) - a lényeg a téma érzelgős legyen

4️⃣ Aztán amíg az egyik kezeddel még a kezét fogod, a másik kezeddel át váltasz a vállára - aztán egy kicsit beljebb a nyak alatt/ aztán folytatva a másik vállra.

5️⃣ És már fél oldalazva át van ölelve, ha pozitívan fogadta (nem megszeppenve és lefagyva), akkor a másik kezeddel is átkarolod.

2022. jan. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%

❌ A #4.-es ötletei miatt érzékelted azt, hogy a barátnőd lefagyott és zavarba jött.

✅ Mert egyből/gyorsan/"határozottan" átölelted.VÁRATLANUL,amire nem volt felkészülve...

✅ Gondolom nem sokat ölelkeztetek, és ez a tempó egy kicsit hideg zuhanyként érte.

2022. jan. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon sokat segített :)
2022. jan. 27. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!