Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan öleljem meg, ha iskolat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan öleljem meg, ha iskolatáska van rajta?

Figyelt kérdés
van egy lány aki nagyon bejön, és nemtudom hogy én bejövök e neki, mert ha vele vagyok olyan mintha zavarba lenne. De most elhatároztam hogy suli előtt valamelyik reggel megölelem, de rajta van a táska :/
2020. okt. 19. 21:08
 1/4 A kérdező kommentje:

Amúgy 16/F


A lány 2 évvel fiatalabb

2020. okt. 19. 21:10
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miben akadályoz meg?
2020. okt. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Simán meg lehet ölelni valakit úgy. Mondjuk nem a derekát fogod meg, csak a karját. Vagy a vállát öleled át
2020. okt. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%
Barátnőmmel egy iskolába járunk így sokszor ölelem meg úgy, h táska van rajta. Általában be szoktam nyúlni a táska pántja alá és normálisan megölelem úgy
2020. okt. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!