Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan segítsek a barátnőmnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsek a barátnőmnek ha fél?

Figyelt kérdés

Mind a ketten 16 évesek vagyunk.

Azt mondta hogy az apja megfenyegetett hogyha elmondja bárkinek amit otthon csináltak vele akkor őt is meg azt a személyt akinek elmondta azt is bántja!( A barátnőmet otthon bántják:verik,csicskásztatják). Most fél!

Hogy segítsek neki???


2022. jan. 27. 08:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Menj el a rendőrségre és tegyél feljelentést!

Ha ugyanaz a személy vagy, aki nemrég már kiírta egyszer ezt a kérdést, akkor gratulálok, hogy azóta sem tettél semmit. Privátban azt írtad, hogy szólni fogsz a csaj ofőjének (vagy elmész te), de látom, azóta sem tetted meg, pedig egy ilyen problémához csak a rendőrség nyújt megoldást.

2022. jan. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Családsegítő Szolgálat most!
2022. jan. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
EMBER CSINÁLJ VALAMIT, más nem csapkodd meg az apját
2022. jan. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Hát igen, az elsőnek igaza van, vagy mit gondoltok, mit kéne csinálni, ha így lepontoztátok? Lelőni? Rendőrségre be kell futni, tudatni velük, hogy halálfélelme van, és hogy soha többet nem fog hazamenni, mert retteg, és valóban így is tenni, és addig a rendőrök nyakán lenni, szó szerint, amíg nem lesz megoldás, mert ez így nem mehet. Ezt kell tenni, ilyen emberhez nem szabad hazamenni. Írj privátot, segítek.
2022. jan. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
osztalyfonok, rendorseg, gyermekvedelem
2022. jan. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrségi feljelentést kell tenni ez ügyben . Amint megvan az ítélet és bebizonyosodik a Lány igaza onnantól nem tehet semmit az apuka. Eltiltják majd tőle talán távolságtartási is készül . Vannak testvérei ?
2022. jan. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6: Nincsenek testvérei.
2022. jan. 27. 16:09
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az előző kérdésed óta tényleg nem tettél semmit? Miért?
2022. jan. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy népszerűtlen lesz a válaszom, de leírom, amit gondolok.

Szerintem valami nem oké ezzel a kérdéssel. Az előző kérdest kb. fél hónapja írta ki a kérdező, sok tanácsot kapott, én pedig privátban is segítettem neki. Leírta, hogy vannak látható testi sérülések is lányon, továbbá azt mondta (még jan. 16-án), hogy másnap vagy a lány osztályfőnökének, vagy a rendőrségnek szólni fog. Pár nappal később írtam újra, hogy mi lett a vége a dolognak, de nem jött válasz.

Nem azt mondom, hogy ez egy trollkérdés, de valami nem oké. Ti el tudnátok hinni egy 16 éves emberről, hogy tesz semmit a barátnőjéért? Létezik olyan, hogy a szerelmemet bántják, erre nem a rendőrségre megyek, hanem 12 nappal később újra felteszem a kérdésem a gyakorin? Még azt is beleírta az előző kérdésbe, hogy inkább őt verjék meg, mintsem a csajt, de mégsem cselekszik. Se ő, se a lány. Csak szerintem irreális ez az egész?

2022. jan. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Húha , részt kell vennie otthon a takarításban...

Oda ne rohanjak...

Képzeld, nekem is !

2022. jan. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!