Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdeményezzek egy fiúnál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek egy fiúnál?

Figyelt kérdés

Az iskolában van egy fiú,

akibe az évek során szerelmes lettem. Már nem igazán emlékszem hol és mikor, talán mert kedves volt hozzám, meg barátok voltunk, viszont mostanába teljesen szét válltunk. Annyira hogy nem is beszélünk. Minden nap csak rágondolok már legalább 2 éve, tehát nekem elég nehéz így. Minden nap látom, viszont ő sose szól hozzám, még csak nem is köszön. Sajnos nekem nincs bátorságom felé közeledni, mert a barátait utálom, és folyamatosan velük van. Én non binary vagyok, de még nem coming outoltam, tehát a szemében fiú. Sokat mond -a barátaival együtt- sértő szavakat az lmbtqia-ra mint pl. Bu*i, Tr*nszi stb. viszont valahogy úgy érzem (ez csak ilyen megerzés) hogy lehet biszex. (Egy Lány osztálytársam mondta, hogy az egyik barátjának (aki szintén lány), szerelmet vallott, de visszautasította a lány őt.) arra hogy a lányokon kívűl más nemhez is vonzódik nincskonkrét bizonyítékom, de sokszor megölelt, nekem dőlt stb.

Nincs sok közös témánk, így nekem nagyon nehéz beszélgetést indítani vele, hogy legalább egy kicsit megismerjem. Ő se tud rólam semmit, talán még le is néz egy kicsit.

Elterveztem hogy elmondom neki nyersen hogy szeretem, viszont úgyérzem ez önző lenne. Lehet h váratlanul érné, vagy nem tudna rá mit mondani.

Randira meg nem hívhatom csak úgy el. Hogy tudnék közel kerülni hozzá? A visszautasítástol nagyon félek, de elég szánalmasnak érzem magam, mert lehet hogy soha, semmit nem érzett irántam.



2022. jan. 31. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kezdd azzal, hogy mintha nem múlt volna el két év, kezdeményezz teljesen semleges beszélgetés, bármilyen iskolai témában, aztán másban is.

Ne görcsölj. Légy mindig természetes, akár tetszik valaki mint fiú/férfi, akár nem. A jövőben is.

Aztán a dolgok adják magukat. Ha akart volna valaha is valamit tőled, akkor volt ideje lépni. De az is előfordulhat, hogy azért nem lépett,

amiért te nem. :) Ki tudja?

2022. jan. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

"Elterveztem hogy elmondom neki nyersen hogy szeretem, viszont úgyérzem ez önző lenne. Lehet h váratlanul érné, vagy nem tudna rá mit mondani."

.

1-es vagyok.

A legrosszabb opció.

Azt hinné, meghibbantál. Taszítaná. Valóban nem tudna mit kezdeni

egy előzmények nélküli letámadástól.

Ilyen formán soha nem szabad senkit sokkolni, mert az ellenkezőjét éred el vele, mint amit szeretnél.

Ismerkedj, barátkozz, beszélgess. Haladj lassan, szépen és tapintatosan. Sose légy erőszakos. Sose légy követelőző. Hagyd, hogy a másik emberben megérjenek a benyomások.

2022. jan. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Pedig azt a régi barátságotokat valahogy vissza kellene hozni. Akkor volt közös témátok, akkor abba a körbe mozogtál, amelyikbe Ő, és akkor amikor a közelébe voltál megölelt. Próbáld leküzdeni az ellenszenvedet a mostani társaságával szemben, és kerülj a látókörébe, a közelébe!

Ha köszönsz neki, nem fogadja a köszönésedet?

2022. jan. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ha köszönök, akkor visszaköszön, de sajnos nekem nem szokott amikor be jön az osztályba.

1. es köszi a tanácsot ❤️❤️ sokat segített. Ha élőbe nem nagyon megy, online is jó? például kezdjek játszani azokkal a játékokkal mint ő? És videóhívás stb.

2022. jan. 31. 20:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez kissé úgy tűnik, mintha nagyon belelovalltad volna magad valami álom...

Ha nincs közös témátok, közös érdeklődési kör stb., akkor miről is beszélgetnél vele, ha összejönnél vele? Vagy a megszólítás és az összejövés közötti időszakban?

2022. febr. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 nem tudom... meg se próbáljam? eddig próbáltam elnyomni az érzéseimet, hogy elmenjenek, de sajos nem tűntek el.
2022. febr. 2. 17:51
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a helyzet?
2022. márc. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én az olvasottak alapján úgy látom, nem érdemes kezdeményezned. Ráadásul tisztában is vagy vele, hogy valaki más tetszik neki és lányokat keres.

Miért nem beszéltek már, mi történt?

Ha úgy érzed, felgyülemlett benned a sok feszültség a titkolózás, ki nem mondott dolgok miatt, akkor jobban éreznéd magad, ha kimondhatod. Lehet, megkönnyebbülnél tőle. :) De mindig benne van a pakliban, hogy visszautasít. Az nem túl jó jel, hogy a haverjaival bzz-nak és egyéb trágár szavakkal illetik az lmbtq-t. Még ha ő biszex is, biztos, hogy nem merne kiállni eléjük úgy. Ahogy látom, fontos neki a haveri társaság véleménye és alkalmazkodik is hozzájuk.

2022. márc. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

szia 8

Már rájöttem hogy nem szeretem őt. Ennek örülök, de hiányzik is a szerelem érzése ...

2022. márc. 6. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!