Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti amikor kezdeményezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti amikor kezdeményeztek egy fiúnál, akkor összejött? Hogy kezdemenyeztetek?

Figyelt kérdés
2018. jan. 1. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
16%

Szarul.. hány éves vagy? Ha akarod mesélek priv.ben.

14/L

2018. jan. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lililili16 ***** válasza:

Nem jött össze sajnos neki más típusu lányok tetszettek :(

Egy 2 hetes táborban találkoztunk és a barátnőim miatt egész jóba lettem vele de az első hét után kezdtem többet érezni,egy barátnőm mondta neki hogy szeretnék vele beszélni leültünk egy padra és nagy nehezen kimondtam amit érzek egyébként egy suliba járunk és igy full gáz az egész

16/L

2018. jan. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én áthívtam filmezni. Először igent mondott, aztán kicsit jegelődött a téma, megkérdeztem mégegyszer, akkor már nem mondott igent, de nemet se. Végül nem lett belőle semmi.
2018. jan. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugy mentem oda hozzá,hogy Helló sexy elkezdett furán nézni rám (nem tudom miért) és megkérdetem tőle hogy mi a szitu.. és megfogtta magát és elsétált kész Ennyi az van hogy jobb ha a fiú kezdeményez mint a lány szoval akkár hogy is legyen,akkor kezdeményez csak ha nem ugy mész oda mint én és nem árt egy kis jo duma amivel fűzőgetheted a srácot és nagyon fontos hogy magabizosan menny oda hozzá szoval jah meglehet problni de kevés az esély annak hogy igy bármi is legyen köztettek.
2018. jan. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!