Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért vonz ennyire egy férfi??

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonz ennyire egy férfi??

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem kérek kioktatást, nem vagyok kislány már, tárgytalan hogy hány éves vagyok. Van egy férfi(40.kb),tőle jóval fiatalabb vagyok. Hetente egyszer látom akkor is 10-15 percre. Elején mikor beszéltünk, jött hozzám(szállító) fel sem tűnt nekem hogy mennyire kedves, aranyos, vicces és a külseje csak ráadás(pláne a mosolya). Szóval kb 4 5 hónapja rádöbbentem hogy tetszik. Mindig vártam azt a napot mikor jön. Vicceskedik, poénkodik, becézget, de sajnos van családja. Nem fogok belebonyolodni nyugi. Nem is akarok. De nem tudom kiverni a fejemből. És voltak is álmaim vele, utóbb megcsókolt álmomban.. és annyira élethű volt hogy azóta is arra gondolok. Ha nem látom szomorú vagyok. Mit tudnék tenni hogy eltudjam engedni?

2022. febr. 2. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont olyan, mikor valaki egy híres zenészbe/színészbe szerelmes. Szerintem ki fogod nőni, vagyis én eddig mindig úgy tapasztaltam, hogy az ilyes fajta plátói szerelmek idővel eltűnnek.
2022. febr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1.es.. persze, valamikor biztos kinövöm, de nem egyszerű. És volt is olyan hogy ő tett meg felém olyan megjegyzéseket vagyis..becézget, illetve perverz dolgokat is mondott egyszer kétszer. És fura, mert benne van a pakliba hogy ezt nem csak velem csinálja. :( De ettől sem ábrándulok ki belőle.
2022. febr. 2. 19:06
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

#2 Nem biztos, hogy neked utalgat. Simán lehet, hogy csak ilyen a stílusa.

Továbbá ne aggódj, ez teljesen természetes ebben a korban. Idővel kinövöd, addig pedig próbálj ne vele foglalkozni.

2022. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy túlságosan is kedvelem. Szeretem. Nemtudom. 🤣 Az biztos hogyha meglátom a szivem kiugrik a helyerol.
2022. febr. 2. 19:16
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Töröld ki mindenhonna, ne írjatok, ne beszéljetek, egyszerűen felejtsd el. Hiányozni fog (ahogy írtad), fájni fog, de ha el akarod felejteni, akkor nem fog menni aznélkül, hogy ki ne zárd az életedből.
2022. febr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!