Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit vegyek a barátomnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak Valentin napra?

Figyelt kérdés

tudom, ez a 100000. ilyen kérdés az oldalon. már legalább a felet vegigolvastam es meg semmi nem segített.

baratomrol annyit érdemes tudni, hogy van otthon 2 motorja es oda vissza van értük. bármi ötlet amibol ezzel a témával kapcsolatban kihozhatnek valamit?

a szexel, szopassal, stb. kapcsolatos kommentelők kíméljenek, par honapja vagyunk együtt és 16 évesek vagyunk. meg nincs itt az ideje. köszönöm



2022. febr. 7. 17:35
 1/2 anonim válasza:
100%

Ha szeret olvasni és tanulni, akkor pl Szeder Zoltán: Motorozástan. Nagyon hasznos olvasmány azoknak, akik sokáig akarnak motorozni és baleset nélkül közlekedni.


Ha szeret motoron túrázni, akkor a Motoros túrázás egyik kötete is jó ötlet lehet.


Esetleg láncspray, ha láncmeghajtású a motorja. Csak hogy ne legyél tanácstalan: Motul C2+ például teljesen jó.


Esetleg egy motorláncból készült karkötő.


Nem tudom, hol laktok, de biztos örülne egy vezetéstechnikai képzésnek is. Ez ráadásul rendkívül hasznos is. Illetve lehet belőle csinálni egy kellemes programot is akár, kombinálva valamivel.

A hungaroringen van pl a motoros akadémia (uralom a motorom), náluk van néhány olcsóbb alternatíva. Nem tudom, mi a büdzsé.

2022. febr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Shipgratis oldalon tudsz rendelni motor alakú ébresztőórát

[link]

2022. febr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!