Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vegyek ajándékot a barátomnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek ajándékot a barátomnak valentin napra?

Figyelt kérdés

Szerdán jöttünk össze a barátommal,tehát 4 napja vagyunk együtt..😅😅 Nagyon friss még, igazából már szeptember óta flörtölünk és decemberben kavartunk először, de még csak most jöttünk össze. Viszont mindjárt valentin nap és fogalmam sincs, hogy ilyen friss kapcsolatban szokás-e egyáltalán ajándékozni, vagy sem..Esetleg valami apróságot vegyek neki? Igazából én még korainak tartom, viszont félek, hogyha ő meglepne,akkor én meg üres kézzel fogok állni előtte.. Elég tanácstalan vagyok.

18/l


2020. febr. 2. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
apróság lehet ;) esetleg mutass neki valami újat, gondolok itt egy fél órás csókra mondjuk az elég jó tud lenni :D
2020. febr. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél valami apró ajándékot,kis kulcstartó vagy bármi mütyür,végülis ez lesz az első közös Valentin napotok ^^
2020. febr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En vennek valamit, aztan ha o is meglep, akkor adnam csak oda. Egyebkent felnek, hogy kellemetlenul erezne magat, hogy csak en vettem neki ajandekot. Bar en mindent tulgondokok:DDD

(Ha jofej, akkor tuti meglep valamivel. Hat kapcsolat elejen a legszerelmesebb az ember:DDD)

2020. febr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hagyjátok a рicsábа. Egy nyálas, erőltetett dolog ez. Egy jól működő kapcsolatban minden nap Valentin-nap.
2020. febr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!