Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valami megoldás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami megoldás?

Figyelt kérdés
1hete szakított velem a barátnőm mivel azt hiszi megcsaltam (ez persze nem igaz) egyszerűen képtelen vagyok nem rá gondolni. Akármit csinálok ő jár az eszemben. Nagyon szerettem-szeretem ezt a lányt. Megbeszélni se tudom ezt vele. Nem hajlandó szóba állni velem. Hogy tudnám elfelejteni és elérni hogy ne rajta járjon az eszem állandóan?
2022. febr. 7. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kösd le az időd, legyél többet a barátaiddal, ismerőseiddel, próbálj ki új dolgokat, ne csinálj olyanokat, amiről a lány jut eszedbe, később pedig ramdizz.

Én ezt tudom tanácsolni.

2022. febr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Megkéne tanulni elfogadni ami történt és továbblépni. Ez a lány eldobott egy kósza pletyka miatt, minek kéne foglalkozni vele?


Teljesen hülyeség amit csinálsz. A barátaiddal szervezz programokat, menjetek el új és régi helyekre, élvezzétek hogy több időtök van együtt. Sírd ki magad, de semmiképp ne fordulj be egy ilyen liba miatt.

2022. febr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Torold ki mindenhonnan, szakts meg velel minden elerhetoseget es ne keresd tobbe.


Ismerkedj masokkkal es keress magadnak uj elfoglaltsagokat.


Turelem, turelem es turelem, mert az ido mindent megvaltoztat.

2022. febr. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

✅ SZERESS KI BELŐLE !

✅ És ne adj esélyt, hogy még egyszer is legyen belőle valami !

✅ Az olyanokat egy életre felejtsd el, akik meg se hallgatnak !

✅ Mert kövi alkalommal is ugyan így fognak viselkedni !

✅ TEHÁT : AZ ELSŐ DOLOG - HOGY NE ENGEDD, hogy VISSZA JÖJJÖN !

2022. febr. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Buta tini
2022. febr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

❤️ Híreszteld azt hogy dobtad, amiért megcsalt !

❤️ Híreszteld azt hogy dobtad, amiért megcsalt !

❤️ Ha ő is megteheti ezt, akkor te is !

❤️ Én biztos, hogy ezt csinálnám !

✅ Ez azért jó ötlet, mert morcis lesz rád, és így kifogsz szeretni belőle.

2022. febr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!