Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális hogy nem érzem még,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy nem érzem még, hogy szerelmes lennék?

Figyelt kérdés

Sziasztok! van egy barátom, 2 hónapja, ő az első barátom, előtte csókoloztam már pár sráccal de egyikkel se voltam kapcsolatban.

Nagyon szeretem a mostanit is, viszont nem érzem a szerelmet, sokszor kedvem sincs vele találkozni, de ha együtt vagyunk szeretem a társaságát.

Ő 20 éves, nem is csókolozott még rajtam kívül mással, és nem olyan domináns egyén, ez fura nekem kicsit.

KIalakulhat még, vagy inkább mondjam meg neki? nem akarom megbántani


l/19

f/20


2022. febr. 11. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Persze, még lehet bármi. Az egyik barátnőm is úgy ment bele az első kapcsolatába, hogy nem volt szerelmes, aztán 2 évig együtt voltak.:)
2022. febr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

2 hónap már elég sok idő, sok értelmét nem látom folytatni. Szegény meg azt hiszi te is szereted, közben kedved sincs találkozni vele...


Kicsit gondolj már bele a másik helyzetébe. Nem kéne úgy kapcsolatokba ugrálgatni, hogy fogalmad sincs mit érzel és mi van benned, hogy a csodát várd. 19 éves vagy, nem 11.

2022. febr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én gondolok, ezért is mondtam, hogy nem akarom megbántani szegényt, mert rendes ember, viszont eléggé nyomul és nem bírom ha valaki nyomul, már 1 hét után a szüleinek akart bemutatni illetve megcsókolni se mert.


Persze ez nem befolyásol semmit, és néha nagyon hiányzik, néha meg úgy érzem hogy nem is baj ha nem találkozok vele. Amikor beteg voltam és lemondtam a találkozót azt mondta, hogy nembaj menjek, majd ő felvidít, és tényleg beteg voltam... tehát nem veszi a stafétát.


Nagyon okos, és mint mondtam szeretem, de nem érzem azt a rózsaszín ködöt, +számomra nagyon fura hogy ilyen szerencsétlent játszik sokszor.


Az hogy nem tudom mit érzek elég rossz dolog, tudom. De teljesen össze vagyok zavarodva és nem tudom mit is szeretnék.

2022. febr. 11. 17:48
 4/6 NTBS ***** válasza:
100%
Ülj le vele és mond el neki, hogy mit érzel (nem vagy szerelmes). Ezután el tudja dönteni, hogy veled marad vagy kilép a kapcsolatból. Akármi lesz megkönnyebbül a lelked.
2022. febr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) már elég régen nem találkoztunk mert koronas voltam most, már negatív a tesztem, ma lett az ezért már fogunk találkozni a hétvégén, és akkor megprobalok vele beszélgetni:)
2022. febr. 11. 21:05
 6/6 A kérdező kommentje:

Megmondtam neki amugy, ő szeretne megmenteni ezt a kapcsolatot, mert ő érez irántam elég sokat és ő szerelmes belém, nem akartam megbantani, viszont így hogy én nem vagyok szerelmes bele sok értelmét nem látom. Persze nem azt mondom hogy egyből más ágyába bujnek de mivan ha megismerek valakit akibe biztos szerelmes leszek, de nem jövök vele össze mert van egy barátom? Soha nem szakítottam meg senkivel, ezért nagyon sajnaltam is,nem akartam vele, de tényleg nem érzem hogy ennek lenne jövője közöttünk. És szerintem ő csak saját magát hulyiti, így hiszen fölötte ott a rozsaszin kod fölöttem meg nincsen.


Szerintetek szakitsak vele, csak ez miatt?


Ne haragudjatok, nagyon kétségbe vagyok esve igazából és tényleg bizonytalan vagyok.


Volt már barátom, 1, de vele más volt ott en voltam aki többet akart a másiktól, itt meg teljesen a fordítottjat érzem.

2022. febr. 16. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!