Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a haverom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a haverom barátnőjébe, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval az van, h én szerelmes vagyok az egyik évfolyamtársamba, ezzel nincs is baj, csak azzal van, hogy a lánynak van barátja, aki az osztáytársam (Mellesleg fél éve együtt vannak).

És hiába próbálom elfelejteni nem tudom, szerintetek mit kéne tennem?



2022. febr. 11. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Próbálj meg túllépni rajta. Csinálj dolgokat amik lekötnek/próbálj valaki mást keresni.


Szerintem nem jó ötlet megpróbálni. Ha fél éve együtt vannak, akkor túl vannak azon, hogy össze illenek e vagy sem. Vagyis hacsak nem kezdenek el veszekedni, akkor nincs sok esélyed. Ma meg mégis otthagyja, akkor valszeg ugyan ezt fogja veled is csinálni. Ha meg szakítanak vele, akkor is sok idő lesz még, hogy túllépjen rajta, ha pedig nem, akkor nem szerette a csávót, és ugyan csak ott tartunk, hogy akkor téged miért szeretne.


Szóval összességében kevés esélyed van, akkor is még elég sok idő, addig meg simán találsz mást.

2022. febr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

“nem szerette a csávót, és ugyan csak ott tartunk, hogy akkor téged miért szeretne.”


Csak!

A szerelemnek nincs magyarázata, miértje.

Már miért ne szerethetné?

2022. febr. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11%
❤️ Szakítani fognak, amiatt ne aggódj...
2022. febr. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
#2 azt értettem ez alatt, hogy egy átlagos embernek hónapok kellenek míg egy általa igazán szeretett emberen túl léphet. Ha előbb összejön valakivel, az nem igazán egészséges, vagy pedig nem szerette az illetőt igazán.
2022. febr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!