Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti szívesen beszélgetn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szívesen beszélgetnétek egy fiúval, aki még mindig a volt barátnőjébe szerelmes vagy nem igazán vagytok vevők az ilyen szerelmi ömlengésekre?

Figyelt kérdés
Azt hiszem egyik lány barátom féltékeny volt barátnőmre, mert mindig dühös lesz,ha szóba jön, de lehet csak utál ilyenről beszélni. Egyébként szeretnék új lány barátokat szerezni. A volt barátnőm óta képtelen vagyok ámst szeretni, pedig lett volna lány, aki odáig volt értem, de én kénytelen voltam elutasítani, egyszerűen még mindig a volt páromat szeretem és nagyon hiányzik, vissza akarom szerezni, de sajnos elég hosszú és bonyolult a mi történetünk. Még mindig hozzá vagyok hűséges és más lányra rá se tudok úgy nézni. Facebookon szívesen beszélgetnék lányokkal, ha valakit érdekel a szerelmi történetem.

2017. szept. 4. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
En baromi szivesen beszelgetnek Veled :D De nincsen facem.
2017. szept. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szóval lényegében egy olyan emberre van szükséged, aki meghallgat, tanácsot ad az exeddel kapcsolatban. Hát most mit mondjak, miért is ne.
2017. szept. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van lehetősége segíteni az embernek, akkor miért ne tenné?
2017. szept. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!