Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális ez egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ez egy 17 éves lánynál?

Figyelt kérdés

Négy hónapig randiztunk eggyütt egy 17 éves lánnyal.

Én 21 éves egyetemista srác vagyok.

Úgy tűnt,hogy minden nagyon rendben van.Nevettünk,buliztunk eggyütt, nagyon belezúgtam,olyan boldognak éreztem magam.

Az egyik hétvégen egy vizsgám miatt nem tudtam elmenni találkozni,és az én tudtommal,sőt jóváhagyásommal,a lánytestvérével elmendtek egy buliba.

Hétfőn,amikor nekem lejárt a vizgám telefonon kerestem,de nem válaszolt,lekapcsolt. Kedden alig ált velem szóba,hidegen,röviden beszélt. Akkor megkerestem,otthon,alig ált velem szóba,és közölte,hogy a buliba talált egy vagány srácot,és nagyon belezúgot.Ez van,azt mondta,semmi közöm hozzá.Akkor úgy volt,most másképpen van. A srác sokkal vagányabb,vonzóbb mint én vagyok,ezt meg is mondta. Próbáltam logikusan kérdezni,hogy de mégis mi volt a baj nálunk?....stb.Azt válaszolta röviden,hogy fogadjam el,hogy ez van és kész,soha többet ne keressem. Nem értettem ezt a hirtelen rideg,embertelen viselkedését.Hogy a fenébe változhat meg egy pár óra leforgása allatt ilyen radikálisan minden? Hisz pár nappal azelőtt még szinte ragaszkodva késő este is telefonált. Próbéltam kitalálni,hogy milyen lehet az a szuperpasasi,talán én is olyan kellene

(kellett volna)legyek,hogy a lányoknál nagy esélyem legyen,de én olyan vagyok amilyen,nem vagyok egy nagy bevágódos,teledumás,magamutogató ember. Én magamba roskadtam,hibáztattam,önmgam,titokban reménykedtem....aztán eltelt 5 hónap,és véletlenül a vonatállomáson összefutottunk.Én nem is mertem szólni,ő odafutott hozzám,mintha semmi sem történt volna,kérdezte, hogy vagyok,hogy érzem magam,hogy megy a tanulás...stb,természetesen szerelmről szó sem volt,de a kedvesség,vissza lett álva. Három kérdésem lenne felétek. 1. Tini,17 éves lányoknál ez a hirtelen váltós viselkedés,hirtelen másba belezúgos tempó a korral jár és normális? 2. Aki tiniként ilzen,vajon felnőtten is megtartja ezt a tempót?

3. Ha most újra próbálnám vele,szerintetek megint megjárnám?



2022. febr. 14. 12:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Tiniknél normális. Szerelem jön magától, nem lehet megmagyarázni. Újra próbálkozni felesleges. A vagány srácok felszedik, majd eldobják a kis naiv lányokat. Vele is ez történhetett. Addig lenne csak veled, amíg nem talál újra egy vagány srácot.
2022. febr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Na ezért nem kell felnőttként gimis, hozzád képest kislányokkal ismerkedni. 1-2 évvel idősebb is sokkal érettebb már, ebben a korban ennyi is számít.
2022. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Ez a lány hülye
2022. febr. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Inkabb ugy mondom nem huseges, es nem szeretett
2022. febr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%
Ebben a korban (sőt, még később is) ez az érzelmi csapongás nőknél megszokott.
2022. febr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyénenként változó. Van lányban is, fiúban is ilyen. Én pont 17 vagyok, és igen, sok olyan korombelit ismerek, akik így működnek. Viszont ismerek ilyen fiúkat is, sajnos volt is szerencsém egyhez. Szerintem a legjobb, ha ezen túllépsz, elengeded, mert igen kicsi az esélye, hogy megváltozik.
2022. febr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez bármikor előfordulhat, nem kortól függ. Kétségtelen hogy éretlen a lány, de nem csak ennyi volt a háttérben. Az esetedben arról volt szó, hogy már akkor se szeretett mikor együtt voltatok, csak legyen valaki alapon volt veled. Ez teljesen egyértelmű azok után, ahogy lerázott és leváltott. Nem szeretett, nem érdekelted, nem tisztelt. Sz-rt a fejedre magasról.


Hogy miért futott aztán oda hozzád 5 hónap múlva? Erre még ő maga se tudná a választ, de az biztos hogy megint jelzi hogy mennyire tesz a fejedre, hisz meg se fordult a fejében hogy esetleg rühelled vagy látni se akarod a képét ezek után. Valószínűleg unatkozott vagy valami, esetleg lecsekkolta mennyire 0 önbecsülésed van még mindig (azt eltalálta), semmi jelentősége nincs.


"Ha most újra próbálnám vele,szerintetek megint megjárnám?"


Kezdésnek ugye ahhoz kéne az, hogy ő akarjon valamit, ami nincs. Másrészről meg ha egyszer így átb-sztak, akkor nem érdemes megint menni a pofonért, de mindenki eldöntheti magának mennyire akar hülye lenni.

2022. febr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha most újra próbálnám...


jó nagy pancser lennék, önbecsülés 0


A pasi megunta, most szaladna vissza a biztonságos jófiúhoz...

2022. febr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt érthetetlen számomra, hogy ilyen helyesírással hogyan kerül be valaki egyetemre... Állt két L, együtt egy GY...

Na de a lényeg: igen, van aki 30 évesen is éretlen és váltogatja havonta a párját, de van, aki 15 évesen már éretten gondolkodik és hűséges. Ez függ a családi háttértől is, neveléstől és egyszerűen a személyiségétől is. Lehet úgy volt vele, hogy kavartok meg minden, de számára nem volt meg a szikra. Szóval kell a szerelem is egy jó kapcsolathoz.


Szerintem maradj olyan, amilyen vagy és majd megtalálod az igazit. Inkább saját korosztályban keresgélj, hosszú távon az működik a legjobban.

2022. febr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Abszólút igazatok van ami az én saját önbecsülésemet illeti.

Az nem fér bele a fejembe,ha egyáltalán nem szeretett,ez nem bűn,miért nem mondta meg fair-play.Teljesen úgy viselkedett mint aki szeret,ha láttam volna rajta hogy nem kedvel,akkor talán nem zúgtam volna bele.

Amit nem értek,ez a hirtelen lerázási gesztus ,úgy vislekedett velem mint valami utólsó senkivel,pedig meg sem bántottam.

A másik dolog amit nem értek,hogy hogyan lehet egy pár óra allat annyira megszeretni valakit,hogy utána úgy dobod ki a másikat mint egy szemetett. Közben megtudtam,hogy az alakkal már nincsenek eggyütt, deaz alak falja a nőket tovább is.

2022. febr. 14. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!