Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek normális ez egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ez egy 17 éves lánynál?

Figyelt kérdés

Négy hónapig randiztunk eggyütt egy 17 éves lánnyal.

Én 21 éves egyetemista srác vagyok.

Úgy tűnt,hogy minden nagyon rendben van.Nevettünk,buliztunk eggyütt, nagyon belezúgtam,olyan boldognak éreztem magam.

Az egyik hétvégen egy vizsgám miatt nem tudtam elmenni találkozni,és az én tudtommal,sőt jóváhagyásommal,a lánytestvérével elmendtek egy buliba.

Hétfőn,amikor nekem lejárt a vizgám telefonon kerestem,de nem válaszolt,lekapcsolt. Kedden alig ált velem szóba,hidegen,röviden beszélt. Akkor megkerestem,otthon,alig ált velem szóba,és közölte,hogy a buliba talált egy vagány srácot,és nagyon belezúgot.Ez van,azt mondta,semmi közöm hozzá.Akkor úgy volt,most másképpen van. A srác sokkal vagányabb,vonzóbb mint én vagyok,ezt meg is mondta. Próbáltam logikusan kérdezni,hogy de mégis mi volt a baj nálunk?....stb.Azt válaszolta röviden,hogy fogadjam el,hogy ez van és kész,soha többet ne keressem. Nem értettem ezt a hirtelen rideg,embertelen viselkedését.Hogy a fenébe változhat meg egy pár óra leforgása allatt ilyen radikálisan minden? Hisz pár nappal azelőtt még szinte ragaszkodva késő este is telefonált. Próbéltam kitalálni,hogy milyen lehet az a szuperpasasi,talán én is olyan kellene

(kellett volna)legyek,hogy a lányoknál nagy esélyem legyen,de én olyan vagyok amilyen,nem vagyok egy nagy bevágódos,teledumás,magamutogató ember. Én magamba roskadtam,hibáztattam,önmgam,titokban reménykedtem....aztán eltelt 5 hónap,és véletlenül a vonatállomáson összefutottunk.Én nem is mertem szólni,ő odafutott hozzám,mintha semmi sem történt volna,kérdezte, hogy vagyok,hogy érzem magam,hogy megy a tanulás...stb,természetesen szerelmről szó sem volt,de a kedvesség,vissza lett álva. Három kérdésem lenne felétek. 1. Tini,17 éves lányoknál ez a hirtelen váltós viselkedés,hirtelen másba belezúgos tempó a korral jár és normális? 2. Aki tiniként ilzen,vajon felnőtten is megtartja ezt a tempót?

3. Ha most újra próbálnám vele,szerintetek megint megjárnám?



2022. febr. 14. 12:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%

NEM védem, de: Amikor összejöttetek akár még érezhette azt is, hogy őszintén szeret. Nyilván nincs /nem volt meg a kultúrája, hogy lehet intelligensen szakítani.

Ezért írták, hogy kamasszal összejönni elég rizikós

2022. febr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
37%

Nekem azon ragadt meg a szemem, hogy a 'jóváhagyásommal'. Kislányod, hogy jóvá kell hagynod, hogy mehet-e valahova?

Jól járt, hogy otthagyott.

2022. febr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

12 es ,sajnos félrértettél.

Amikor azt mondtam,hogy jóváhagyás,csak azt akartam,mondani,hoy örültem,hogy valahová elmegy,és maximálisan bíztam benne.Nem,nem korlátoztam soha semmibe,nem is tartanám helyesnek az olyan kapcsolatot,ahol egyik fél korlátozza a másikat.Lehet nem jó szót használtam.

2022. febr. 14. 17:12
 14/16 anonim ***** válasza:
40%
Egyetemre jársz, és annyit se tudsz, hogy írásjel után szóköz következik???
2022. febr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
41%
ez a lány egy hülye r*banc
2022. febr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 NTBS ***** válasza:
100%
Igen normális, de változhat. Te gondold végig pontosan mit szeretnél és aszerint alakítsd a dolgaidat. Ha érdekel fogadd vissza. Ha nem akkor zárd ki az életedből.
2022. febr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!