Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Előttem barátnőmnek egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előttem barátnőmnek egy lány volt az életében előttem és ő meg is ujjazta barátnőmet, de azt állítja, hogy nem élvezte. Más ferfinak hogy esne ez? Mióta ezt elmondta folyamatosan minden nap az eszembe jut(1-2 hét)

Figyelt kérdés
Teljesen heteró egyébként csak bonyolult okok miatt össze keveredett vele.
2022. febr. 18. 18:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Most lényegében mi a kérdés??

Hogy zavarna-e ha a baránőm lett volna mással is??

Az a valaki lány volt és ehhez hogy viszonyulnék??

Vagy az, hogy csak egy lánnyal próbálta még??

Vagy hogy volt lánnyal és azt mondja, hogy nem élvezte??

2022. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 NTBS ***** válasza:
91%
Ne foglalkozz vele. Párod kíváncsi volt kipróbálta mégis fiú kellett neki. Értékeld, hogy őszinte volt veled.
2022. febr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Engem alapvetően fel tud izgatni két leszbikus lány is, szóval én kifejezetten jól fogadnám.:)
2022. febr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

heteróként mondom, h. egy homoerotikus ujjazásig (lány-lány) ritkán jut el egy stabilan hetero.


ha csak nem erőszakolta meg a másik, nincs olyan "véletlen", h. ez megtörténjen.



a bnőd nem fogja felvállalni, h. leszbi vagy biszex, mert ez ebben az országban stigmatizált státuszt jelent, szégyen, jogtiprás, társadalmi kirekesztés jár vele...

2022. febr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

4es, elmondtam bonyolult ok, köszi az okoskodást, tudom mi a baratnőm és ő is :))

Többieknek köszi, csak kellemetlen, hogy igazából még see én voltam az első neki de kibírom, csak kellemetlen

2022. febr. 18. 19:01
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

5


nem, nem tudhatod mi ő... megkockáztatom, még a bnőd sem teljesen biztos benne.


a szexualitás kamaszkorban még képlékeny dolog, tehát te ne okoskodj.


ha ők egy ilyen szituációig eljutottak a bnőjével, annak volt előzménye, és ez biztosan nem volt véletlen.

2022. febr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

kérdező, azt megkérdezted a csajodtól, miért nem állította le az ujjazást, ha nem élvezte?


ha én nem élvezek vmit., ott megálljt mondok.

2022. febr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen mindegy lenne. Mennyivel mád, mintha fiúval lett volna? Engem egyáltalán nem érdekelne, csak értékelném, hovy elmondta.
2022. febr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

"heteróként mondom, h. egy homoerotikus ujjazásig (lány-lány) ritkán jut el egy stabilan hetero."


Jaja, ez bizony így van!

2022. febr. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavar.
2022. febr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!