Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan beszélgessek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszélgessek egy lánnyal, hogy véletlenül se csak barátként nézzen rám?

Figyelt kérdés

1-2 napja irogatunk, általános témakról, viszont nem szeretném elszúrni. Inkább visszafogottabb vagyok(Ezt valahogy értsétek úgy, hogy ami másoknál még csak bók, az nálam már nyomulásnak számít).

Nem akarom elsiettni, mert nem is rövidtávú kapcsolat lenne a cél.

Később persze mindenképpen szerveznék egy talit, ahol azért jobbban menne a dolog szerintem, lehet hülyén hangzik, de ha odavagyok egy lányért az verbálisan sokkal jobban látszik rajtam, mint a szavaimon,de a taliig is valahogy kéne éreztetnem vele, hogy nem hétköznapi szitura kell gondolni :)

Szóval tudnom kéne, hogy meddig mehetek el a bókokkal.


Remélem nem túl zavaros a fogalmazás, remélem értitek.


2022. febr. 23. 23:54
 1/7 anonim válasza:
100%
Ne gorcsolj ennyire, add onmagad, 1-1 kedves bok tok oke, ne ess tulzasokba az sokaknak visszataszito mar inkabb. Csak beszelgessetek es alakul erre nincs szabaly:)
2022. febr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ! Hát... attól nem félek, hogy túlzásokba esek :)


Inkább az a problémám, hogy volt már egy lány, akivel beszéltem korábban, de kb. 1 hét beszélgetés után mondta el, hogy van barátja, szóval valószínűleg nem voltam túl egyértelmű, ha nem jelezte korábban nekem, hogy álljak le, mert már van barátja, és ott is voltak bókok. Hát nem tudom mi lesz ebből, elég pocsék vagyok ilyen téren, de remélem valami jó fog kisülni belőle a végén :)

2022. febr. 24. 00:09
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A fogalmazas elegge zavaros, de az at jott, hogy nem szeretned elszurni.


Hat elso sorban le kell nyugodnod.


Aztan higgattan gondold at, hogy mi a normalis szamodra es mi nem az nyomulas teren. Itt vonj be alltalanos tenyeket is a lany szempontjabol.


Es igazabol csak beszelj vele. A dolgok alakulnak magutol, persze probal terelgetni afele a dolgokat, ha mar egy ideje beszelgettek, hogy randi ismerkedes stb..

2022. febr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

“lányért az verbálisan sokkal jobban látszik rajtam, mint a szavaimon”


Kevered a fogalmakat!


Verbális = szóbeli.


Metakommunikáció= a szavakon felüli, akban történő közlést kísérő, többé-kevésbé nem szándékos és nem tudatos kommunikáció (például taglejtés, arckifejezés, tekintet, testtartás, szemkontaktus, ránézel és elpirulsz, stb.)

2022. febr. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, remélem sikerülni fog.

4-esnek meg köszi, igazad van nonverbális-t akartam írni.

2022. febr. 24. 13:04
 6/7 NTBS ***** válasza:
100%
Csak add önmagadat. Hívd el, a többi kialakul.
2022. febr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Add önmagad, ennyi a lényeg. Ha tetszel neki, akkor nem leszel csak barát, ha viszont nem tetszel, akkor csinálhatsz bármit, nem lesz több köztetek.
2022. febr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!