Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy újra beszélge...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy újra beszélgessünk?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nos megoróbálom rövidre fogni a sztorit. Van egy lány, akivel 1 iskolába járunk. Tavalyi iskolaév végén elkezdtünk dumálni, de sajnos az utolsó 1 héten. Annyira jóba még nem voltunk + elég félős, visszahúzódóbb típus, ezért nyáron nem talalkoztunk, csak messengeren dumáltunk. Amúgy akkor bejött a lány, de nem akartam neki elmondani, mivel még nem ismertem olyan rég. De a barátnőjével dumáltam, és tőle megtudta... Na kb ott lett vége a komunikációnak, amikor ezt megtudta. Nem tudom hogy ő hogy érzett, de szerintem tetszettem neki, csak hát nem tudom addigra mi történt velem, de nem akartam vele együtt lenni, ez mondjuk szóba sem került. Na és suliban első napokban még dumáltunk, de egyre kevesebbet, és mostmár nem is köszönünk egymásnak. Nagyon hülyén érzem magam, hogy messengeren annyit dumáltunk, és iskolában még köszönni se tudok neki...
2019. dec. 4. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj! Írj rá vagy menj oda hozzá! És ha nem küld el akkor jó vagy! Nem szabad elhalasztani ilyeneket! 2 éve nyáron lett volna egy jó lány akivel lehetett is valami, de én nem éltem vele sajnos... Szóval hajrá!
2019. dec. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hasonló helyzetben vagyok. A nyáron dumáltam egy sráccal, igaz csak élőben, de nagyon jól éreztük magunkat. És aztán valami történt és most a suliba nem köszön. Igaz, most emiatt kicsit neheztelek rá, viszont nagyon örülnék, ha odajönne és elkezdene velem beszélgetni, vagy akár bocsánatot kérne, bármi. Szerintem tényleg megérné, ha újra beszélnél vele
2019. dec. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!