Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szólítsam le a lányt aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szólítsam le a lányt aki tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik viszont még a nevét se tudom, nem is ismerem. Gondoltam amikor nincsennek ott a barátai odamegyek hozzá, csak nem tudom mit mondjak neki, ötletek? Tanácsok?

2022. febr. 26. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Ő ismer téged látásból? Mert ha nem, akkor elég fura (lenne számomra) odamenni hozzá és megkérdezni, hogy hogy van.
2022. febr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Meghívhatlak egy kv-ra/fagyira/teára/sörre/unicumra/vbk-ra?


Így kezdődik.

2022. febr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt kellene tudni, hogy honnan ismered az a lányt. Ha a suliból, akkor valami iskolai témával, megvárhatlak suli után? vagy: Örülök, hogy egyedül vagy, legalább megmondhatom neked, hogy szívesen hazakísérnélek suli után, vagy végre megmondhatom, hogy nagyon szimpatikus vagy nekem (ne azt mondd, hogy tetszel, az, hogy szimpatikus, nyomatékosabb), szeretnélek közelebbről is megismerni. - Aztán ha találkoztok, kérdezgetheted a hobbijairól, érdeklődéséről, sportol-e stb. Mi szeretne lenni, ilyesmikről. Olvas-e, szeret-e kirándulni stb.
2022. febr. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!