Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Utcán hogy szólítsak le egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utcán hogy szólítsak le egy lányt aki tetszik?

Figyelt kérdés
Esetleg lányok veletek már volt hasonló? Csakmert van egy lány aki munka után tudom merre megy haza mert ugyanakkor végzünk de nem ugyanazon a munkahelyen. És követni se akarom mint egy őrült viszont akkor nem tudom hogy tudnám leszólítani. De ha sikerül valahogy, abba se vagyok biztos, hogy jó ötlet-e egyből randira hívni...
2019. júl. 24. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
2%

Szia!


Velem pont ma történt ilyen!!

Mentem az utcan,es halgattam a zenet,erre egy 16-17 ev koruli fiu a hatam mogott megy,majd felvette a tempot,mellettem ment majd elem ment,(nem szo szerint,csak egy kicsit elorebb volt mint en) erre mondom csak nehogy hatraforduljon es hozzam szoljon.ugye telefonalt es letette a telefont majd hatrafordult es hozzam szolt,en akkorat ugrottam..🤦😥😂😂erre elkezdi szia szep vagy mondom szia koszonom (kozben vegigmertem,es hat nem nezett ki jol..😅😅,meg a soros uveg ott volt a zsebeben🙄) es erre elkezdi mi a neved? Mondom nem szeretek igy ismerkedni😊😁 ilyet szol van pasid,mondom Van!!😁😁elkezdi oh,es nem tudsz nekem egy lanyt,elkezdtem nevetni mondom nem,erre elkezdi ja jo koszi es elment😕😂😂majd neztem meg egy darabig es az egyik sarkon megaltt lobalta a kezeit mintha nem elne es elore dolt,mondom ennek meg mi baja?!😂😂utanaHallod🤦mentem az utcan,es halgattam a zenet,erre egy 16-17 ev koruli fiu a hatam mogott megy,majd felvette a tempot,mellettem ment majd elem ment,(nem szo szerint,csak egy kicsit elorebb volt mint en) erre mondom csak nehogy hatraforduljon es hozzam szoljon.ugye elefonalt es letette a telefont majd hatrafordult es hozzam szolt,en akkorat ugrottam..🤦😥😂😂erre elkezdi szia szep vagy mondom szia koszonom (kozben vegigmertem,es hat nem nezett ki jol..😅😅,meg a soros uveg ott volt a zsebeben🙄) es erre elkezdi mi a neved? Mondom nem szeretek igy ismerkedni😊😁 ilyet szol van pasid par masodpercig neztem elore,mondom Van!!😁😁elkezdi oh,es nem tudsz nekem egy lanyt,elkezdtem nevetni mondom nem,erre elkezdi ja jo koszi es elment😕😂😂majd neztem meg egy darabig es az egyik sarkon megaltt lobalta a kezeit mintha nem elne es elore dolt,mondom ennek meg mi baja?!😂😂


Szval csak óvatosan,mert lehet ráhozod a szívinfarktust!!😂

2019. júl. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja hát max még a facebook lehetne mert tudom mi a neve de nem tudom melyik lenne jobb megoldás...
2019. júl. 24. 15:28
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

#1 Szokj le a sok hülye vigyorgó fejecskéről, mert hányinger keltő, el sem olvasom a történeted, egyszerűen így nem lehet komolyan venni! 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕

Kérdező! Legyen már benned annyi, hogy odamész hozzá. Nem kell kapásból randira hívni, mivel kb minden nap látod. Szimplán kezdj el vele beszélgetni, ismerkedni és kiderül, hogy meg van-e a közös szimpátia. Nem fogsz belehalni, ha szóba állsz vele, a téma tök mindegy, ha szimpatikus vagy neki, akár baromságokról is beszélhetsz. N

2019. júl. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Odamentem szia, hogy vagy? Onnantól meg jött magától minden. Hidd el nem a megszólísáton múlik a dolog, hanem hogy bejössz-e neki.
2019. júl. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor már én is beszállok a buliba.


Nekem 2 napom maradt a munkahelyemen arra, hogy megismerkedjek egy lánnyal, aki nekem nagyon tetszik.


Most nem részletezném azt, hogy miért 2 nap, de ez tény. Sajnos.


Szóval nem ismerem, de ma megtudtam a nevét és facebook-on nagyon kevés dolgot láttam róla. Az volt ott, hogy párkapcsolatban. Kezdjek el aggódni?


Tudom, ettől még mehet minden a rendes kerékvágásban, mivel ő azt nem tudja, hogy én mit tudok róla.


Szóval holnap vagy holnap után a munkahelyen kéne kezdeményeznem, de pancsernek érzem magamat. A lány már jó ideje tetszik nekem, nem csak olyan jött-ment érzés.


Szóval van elképzelésem arról, hogy mit mondjak, de azért valami tanács?

2019. júl. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5 Minden történet más és más, ezért ha kérdésed van, külön tedd fel, ne más kérdése alá.

De, hogy lásd, hogy nem vagyok szőrös szívű, válaszolok. :) Mindenképp legyél vele őszinte, mond el neki, hogy nagyon szimpatikus és szeretnéd jobban megismerni. Ha tényleg igaz, hogy van barátja, akkor sem dől össze a világ, legalább megpróbáltad.

2019. júl. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

És mivel kezdjem szerinted?


A szituáció a következő: Ő dolgozik éppen, én pedig amikor ráérek elmegyek hozzá és beszélgetést kezdeményezek.


Látott már engem nagyon sokszor, tehát biztosan felismer majd, csak azt nem tudom, hogy tudja-e/sejti-e, hogy tetszik nekem. Ezt most nem részletezném, hogy miért.


Szóval kezdjem ezzel? -> Szia! Zavarhatlak egy kicsit? És jön a stb.stb.stb.


Vagy ez? -> Ne haragudj, zavarhatnálak egy percre? stb.stb.stb


Vagy inkább ez? -> Szia! Megkérdezhetem, hogy hívnak?


Még nem tudom, hogy melyik lenne a legcélszerűbb, de csak azért, mert munka közben történne ez az egész.


Nyilván ha nem köp le és küld el a jó édes a... akkor valószínűleg betudnék neki mutatkozni is ezek után.


Mit javasolsz?

2019. júl. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyik sem a legjobb választás, ezekből a legtöbb esetben koptatás lesz. Először maradj semleges, kérdezz, vagy érdeklődj valamiről, akár munkahelyi dologról, de akár egy viccel is indíthatsz. És mosolyogj! Ha figyel rád, vissza mosolyog, akkor mond neki, hogy nagyon szimpatikus számodra (...itt mondhatod, hogy...) szívesen megismernéd, meghívnád egy kávéra stb. Vagy elutasít, vagy belemegy. Ne nyomulj, ne játsz rögtön nyílt lapokkal és ha azt látod, hogy nem érdekled, akkor hagyd annyiban, ne erőltesd, lépj tovább.
2019. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, elég rossz szövegek voltak ezek. Na, de itt arról van szó, hogy a lányt kénytelen vagyok munka közben megzavarni. A kérdés az az, hogy ezt miként tegyem meg. Mit mondjak neki először, stb.?
2019. júl. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bármit, nem kell túlagyalni a dolgot. Te tudod milyen munkahely, milyen beosztásban dolgozik, mit lehet kihozni belőle...Ezt most úgy értem, hogy pl ha irodában dolgozik és van egy növény az asztalán, azzal, hogy megkérdezed a növény fajtáját, már elindul a beszélgetés. Bármilyen indok jó, csak szedd össze magad. :)
2019. júl. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!